mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Druga edycja Citroën Creative Awards

Druga edycja Citroën Creative Awards

W pierwszej edycji międzynarodowego konkursu Citroën Creative Awards wzięło udział 700 projektów z 55 krajów. Teraz odbywa się druga edycja, która skupia się wokół trzech haseł: Idea Contest, Video Contest oraz Style Contest.

Druga edycja Citroën Creative Awards
W pierwszej edycji uczestnicy składali projekty personalizacji Citroëna DS3. W tegorocznej edycji francuski producent aut postanawiał skupić wokół trzech haseł, trzech kategorii. Idea Contest to pierwsze wyzywanie dla internautów. Ich zadaniem jest wymyślenie konceptu, który mógłby w przyszłości zostać wcielony w życie.

Druga "kategoria" to Video Contest. Zadaniem uczestników jest stworzenie wideo długości 30-90 sekund, które będzie przedstawiało hasło reklamowe modelu DS5, "DS5 - nowa definicja luksusu w zmieniającym się świecie". Dodatkową motywacją dla startujących w konkursie może być fakt, że Citroën będzie pokazywał ten film podczas wszystkich organizowanych przez siebie eventów w 2012 roku.

Trzecie hasło konkursu to Style Contest. Tu swoje umiejętności mogą pokazać osoby zafascynowane modą. Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie francuska marka pokazała Citroëna DS3 w wersji Ultra Prestige. Auto zostało wyposażone w diamentowe felgi, fotele Club ze skórzaną czarno-białą cieniowaną tapicerką oraz deską rozdzielczą obszytą białą skórą. Zadanie polega na zaprojektowaniu stroju dla kobiety lub mężczyzny, który pasowałby do DS3 ultra Prestige.

Czas na stworzenie projektów i  uczestnicy mają do 30 listopada.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Citroen DS3
Citroen DS3
Cena podstawowa już od: 66 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Citroen DS5
Citroen DS5
Cena podstawowa już od: 126 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Citroen C4 Cactus - awangardowy crossover po face-liftingu

Citroen C4 Cactus - awangardowy crossover po...

Aktualności 2017-10-27

Citroën DS3, Hyundai Veloster, Mazda MX-5...

auto motor i sport 0000-00-00

Nie musisz mieć praktycznego, nudnego auta jak, takiego jak wszyscy sąsiedzi. Oto test trzech aut, których nie spotkasz codziennie na ulicy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross