Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Druga edycja Citroën Creative Awards

Druga edycja Citroën Creative Awards

W pierwszej edycji międzynarodowego konkursu Citroën Creative Awards wzięło udział 700 projektów z 55 krajów. Teraz odbywa się druga edycja, która skupia się wokół trzech haseł: Idea Contest, Video Contest oraz Style Contest.

Druga edycja Citroën Creative Awards
W pierwszej edycji uczestnicy składali projekty personalizacji Citroëna DS3. W tegorocznej edycji francuski producent aut postanawiał skupić wokół trzech haseł, trzech kategorii. Idea Contest to pierwsze wyzywanie dla internautów. Ich zadaniem jest wymyślenie konceptu, który mógłby w przyszłości zostać wcielony w życie.

Druga "kategoria" to Video Contest. Zadaniem uczestników jest stworzenie wideo długości 30-90 sekund, które będzie przedstawiało hasło reklamowe modelu DS5, "DS5 - nowa definicja luksusu w zmieniającym się świecie". Dodatkową motywacją dla startujących w konkursie może być fakt, że Citroën będzie pokazywał ten film podczas wszystkich organizowanych przez siebie eventów w 2012 roku.

Trzecie hasło konkursu to Style Contest. Tu swoje umiejętności mogą pokazać osoby zafascynowane modą. Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie francuska marka pokazała Citroëna DS3 w wersji Ultra Prestige. Auto zostało wyposażone w diamentowe felgi, fotele Club ze skórzaną czarno-białą cieniowaną tapicerką oraz deską rozdzielczą obszytą białą skórą. Zadanie polega na zaprojektowaniu stroju dla kobiety lub mężczyzny, który pasowałby do DS3 ultra Prestige.

Czas na stworzenie projektów i  uczestnicy mają do 30 listopada.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Citroen DS3
Citroen DS3
Cena podstawowa już od: 66 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Citroen DS5
Citroen DS5
Cena podstawowa już od: 124 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowy Citroen C3 - mały Cactus

Nowy Citroen C3 - mały Cactus

Premiery 2016-06-30

Pickup od grupy PSA

Pickup od grupy PSA

Aktualności 2016-05-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Twórca Fiskera Karma pracuje nad zupełnie nowym wcieleniem modelu. Auto będzie produkowane przez nową firmę i trafi na rynek już w przyszłym roku. Model o zasięgu 644 km trafi do segmentu samochodów elektrycznych premium.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj