mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Druga edycja Citroën Creative Awards

Druga edycja Citroën Creative Awards

W pierwszej edycji międzynarodowego konkursu Citroën Creative Awards wzięło udział 700 projektów z 55 krajów. Teraz odbywa się druga edycja, która skupia się wokół trzech haseł: Idea Contest, Video Contest oraz Style Contest.

Druga edycja Citroën Creative Awards
W pierwszej edycji uczestnicy składali projekty personalizacji Citroëna DS3. W tegorocznej edycji francuski producent aut postanawiał skupić wokół trzech haseł, trzech kategorii. Idea Contest to pierwsze wyzywanie dla internautów. Ich zadaniem jest wymyślenie konceptu, który mógłby w przyszłości zostać wcielony w życie.

Druga "kategoria" to Video Contest. Zadaniem uczestników jest stworzenie wideo długości 30-90 sekund, które będzie przedstawiało hasło reklamowe modelu DS5, "DS5 - nowa definicja luksusu w zmieniającym się świecie". Dodatkową motywacją dla startujących w konkursie może być fakt, że Citroën będzie pokazywał ten film podczas wszystkich organizowanych przez siebie eventów w 2012 roku.

Trzecie hasło konkursu to Style Contest. Tu swoje umiejętności mogą pokazać osoby zafascynowane modą. Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie francuska marka pokazała Citroëna DS3 w wersji Ultra Prestige. Auto zostało wyposażone w diamentowe felgi, fotele Club ze skórzaną czarno-białą cieniowaną tapicerką oraz deską rozdzielczą obszytą białą skórą. Zadanie polega na zaprojektowaniu stroju dla kobiety lub mężczyzny, który pasowałby do DS3 ultra Prestige.

Czas na stworzenie projektów i  uczestnicy mają do 30 listopada.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Citroen DS3
Citroen DS3
Cena podstawowa już od: 66 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Citroen DS5
Citroen DS5
Cena podstawowa już od: 124 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Citroen C-Elysee po nowemu

Citroen C-Elysee po nowemu

Premiery 2016-11-15

Nowy Citroen C3 - mały Cactus

Nowy Citroen C3 - mały Cactus

Premiery 2016-06-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport