mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Drugi dealer Hyundaia w Krakowie

Drugi dealer Hyundaia w Krakowie

Dzisiaj w Krakowie nastąpi oficjalne otwarcie autoryzowanego punktu sprzedaży aut marki Hyundai w salonie samochodowym Viamot. Na klientów czeka również stacja serwisowa obsługująca pojazdy tej koreańskiej marki

Firma Viamot istnieje na krakowskim rynku motoryzacyjnym od 1992 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie ponad 35.000 klientów. Swoją działalność zaczynała od sprzedaży i serwisowania samochodów osobowych i dostawczych marki Fiat. Później poszerzono ją
o naprawy blacharsko - lakiernicze, stację diagnostyczną, sprzedaż samochodów Alfa Romeo oraz jeden z największych komisów samochodowych w Małopolsce.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku Viamot poszerzy swoją ofertę od listopada 2005 roku zaczynając działalność jako autoryzowany dealer marki Hyundai. Dewizą Viamotu jest hasło "Dbamy o Ciebie - Twoje zaufanie naszym sukcesem". Szczególną uwagę firma ma przywiązywać do zadowolenia klienta zarówno przy zakupie samochodu, jak i podczas eksploatacji. Viamot zapewnia także pełną obsługę posprzedażną obejmującą serwis mechaniczny, blacharsko - lakierniczy oraz przeglądy rejestracyjne.
 
Viamot jest drugim punktem dealerskim marki Hyundai w Krakowie. Wkrótce Hyundai planuje otwarcie przedstawicielstw w woj. Kujawsko-pomorskim i Śląskim.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.