mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Drugie Dni Otwartych Drzwi EvoBus

Drugie Dni Otwartych Drzwi EvoBus

W dniach 8 i 9 kwietnia spółka EvoBus zorganizuje po raz drugi w swoim Centrum Serwisowym w Wolicy k. Warszawy Dni Otwartych Drzwi. Dwudniowa impreza ma charakter otwarty i jest skierowana do wszystkich, którzy cenią dobre autobusy oraz fanów dużych Mercedesów i Setr.

Podczas Dni Otwartych Drzwi zostanie zaprezentowanych ok. 40 modeli autobusów, będą to zarówno nowe Mercedesy i Setry, jak też liczna grupa autobusów używanych różnych marek w różnych cenach. Spośród modeli Mercedes-Benz będzie można obejrzeć Tourismo RHD i SHD (w kilku wariantach wyposażenia), Travego i Travego L, Tourino, Medio, Sprintera z zabudową "Noge", Sprintera w wersji przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych, Citaro, Conecto w wersji miejskiej i międzymiastowej. Setra zaprezentuje autobusy z serii ComfortClass: S 415 GT-HD, S 416 GT-HD, z serii TopClass: S 411 HD i S 416 HDH oraz z serii MultiClass: 315 UL.

W hali warsztatowej, podobnie jak w roku ubiegłym, będą miały miejsce różne pokazy dla gości: pokaz doboru części zamiennych z wykorzystaniem nowoczesnych systemów komputerowych, pokaz możliwości systemu StarDiagnose oraz On Board-Diagnose, prezentacja wieży ciągnącej Cellette na bazie przodu autobusu MB Tourismo, pokaz urządzenia do klimatyzacji AC 800 i zestawu do wykrywania nieszczelności, prezentacja przetaczania tarcz hamulcowych.

Goście będą też mieli możliwość przyglądać się oklejaniu autobusu oraz spróbować nakleić część grafiki samemu. Na te dwa dni EvoBus przygotował liczne promocje cenowe na części zamienne i usługi warsztatowe.

Guenter Klemt, obecny prezes zarządu spółki EvoBus Polska: "W ubiegłym roku wyraziłem nadzieję, że nasze wiosenne Dni Otwartych Drzwi staną się doroczną tradycją i będą chętnie odwiedzane przez autobusiarzy z różnych stron Polski. Dla mnie jest to też niestety moment pożegnania z Polską, ponieważ obowiązki wzywają mnie do innego kraju."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.