mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Drugie MAN Truck & Bus Center w Finlandii otwarte

Drugie MAN Truck & Bus Center w Finlandii otwarte

Firma Konekesko Oy, oficjalny importer MAN w Finlandii, otworzył w dniu 23 stycznia br. drugie w Finlandii Truck & Bus Center. Nowy obiekt powstał w miejscowości Pirkkala, Tampere.

Drugie MAN Truck & Bus Center w Finlandii otwarte

Powierzchnia obiektu obejmuje 2500 m². Mieszczą się tam zarówno nowoczesna stacja serwisowa dla pojazdów ciężarowych i autobusów MAN jak i biura dla przedstawicieli handlowych. Łącznie w nowym oddziale pracować będzie 13 osób.

Otwierając nowe Centrum MAN firma Konekesko Oy umocniła swoja pozycję w zakresie sprzedaży I serwisu na fińskim rynku, szczególnie w regionie Tampere. Jest to jeden z największych ośrodków przemysłowych w kraju. W strukturach MAN Finlandia wchodzi w skład Regionu Sprzedaży Wschód, do którego należą również: Polska, Czechy, Słowacja, kraje Bałtyckie, Rumunia, Bułgaria oraz Mołdawia.

Firma Konekesko Oy rozpoczęła sprzedaż pojazdów ciężarowych MAN w Finlandii w roku 1994, osiągając na rynku fińskim stabilną pozycję. Udział rynkowy MAN za rok 2008 wyniósł  8.1 %
W uroczystym otwarciu Truck & Bus Center udział wziął kierujący Regionem Sprzedaży Europa Wschód, prezes Jörg Mommertz, przedstawiciele koncernu MAN, przedstawiciele władz lokalnych, prasa oraz klienci.

Tematy w artykule: MAN ciężarowe

Podobne wiadomości:

VAT można jednak odliczać!

auto motor i sport 0000-00-00

Nowy Cayman S na filmie!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.