mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Drzwi Otwarte nowej Klasy A

Drzwi Otwarte nowej Klasy A

Mercedes-Benz prezentuje nową Klasę A. Już w najbliższy weekend, 25 i 26 września, w salonach w całym kraju będzie można zobaczyć nową Klasę A i zasmakować jazdy tym najnowszym kompaktowym samochodem ze Stuttgartu.

Drzwi Otwarte nowej Klasy A

Na odwiedzających salony Mercedes-Benz czeka wiele atrakcji, a wszystko pod hasłem przewodnim  towarzyszącym wejściu nowej Klasy A na światowe rynki: "Podążaj za swoją gwiazdą".

Nowa Klasa A otwiera zupełnie nowy rozdział pełnej sukcesów historii kompaktowego Mercedesa. Unikalna koncepcja typu sandwich i zdecydowana jednobryłowa sylwetka stanowią wyraźny drogowskaz dla projektantów nowych generacji samochodów. Po raz pierwszy w tym aucie mamy do wyboru dwie wersje nadwoziowe, jeszcze bardziej komfortowe niż u poprzednika i napędzane mocniejszymi silnikami. Dzięki najwyższym standardom bezpieczeństwa i wyśmienitej zdolności kształtowania wnętrza, nowa Klasa A ustanawia trudne dla konkurencji standardy w swojej klasie.

Nowa Klasa A jeszcze przed oficjalną premierą okazała się wielkim przebojem rynkowym. W całej Europie zebrano już ponad 50 tys. zamówień. Także w Polsce nowa Klasa A cieszy się dużym zainteresowaniem. Jej ceny zaczynają się już od 66.900 zł.

Zobacz ceny Klasy A

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku
Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku
Już w drugiej połowie przyszłego roku ruszy rozbudowa autostrady A2. Na 13-kilometrowym odcinku obwodnicy Poznania zostanie dobudowany trzeci pas ruchu. Inwestycja jest konieczna, ponieważ jest to mocno uczęszczana droga.