mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dudek i Saleta za kierownicą Golfa

Dudek i Saleta za kierownicą Golfa

Podczas ostatniej eliminacji Volkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu w roli kierowców Vip wcielili się między innymi Jerzy Dudek oraz Przemysław Saleta. Na konferencji prasowej zdradzili swoje odczucia z toru wyścigowego.

Dudek i Saleta za kierownicą Golfa
Jerzy Dudek to legenda piłki nożnej. Jeden z nielicznych reprezentantów Polski, którzy wygrali Ligę Mistrzów. Podczas swojej kariery miał okazję reprezentować barwy takich znakomitych klubów jak Liverpool czy Real Madryt. Jerzy Dudek po raz drugi zasiadł za kierownicą pucharowego Golfa.

Przemysław Saleta swoje pierwsze kroki w sportach walki stawiał w kick-boxingu w formule full contact. Na początku lat 90. ubiegłego wieku rozpoczął zawodową karierę w boksie. Jego największym sukcesem jest wywalczony w 2002 roku tytuł mistrza Europy EBU. W lutym 2013 roku pożegnał się z zawodową karierą, nokautując innego legendarnego polskiego boksera, Andrzeja Gołotę.


Zobaczcie, co na temat samochodów zawodników "Królewskich" mówi Jerzy Dudek i który bokser najbardziej wkurza Przemka Saletę i dlaczego:

Podobne wiadomości:

Jerzy Dudek szybszy od Nissana 370Z Nismo

Jerzy Dudek szybszy od Nissana 370Z Nismo

Aktualności 2014-09-25

Volkswagen Castrol Cup 2013: Dudek zmierzy...

auto motor i sport 0000-00-00

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich bramkarzy Jerzy Dudek stanie do walki z mistrzem świata i Europy w kickboxingu, czyli Przemysławem Saletą. Areną Volkswagen Castrol Cup będzie Tor Poznań.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.