mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa koncepty Kii z duża szansą na produkcję

Dwa koncepty Kii z duża szansą na produkcję

Kia zmieniła swój wizerunek w ostatnich latach, dzięki nowej stylistyce. Koreańska marka nie zamierza spoczywać na laurach i jeszcze bardziej chce wzmocnić swój wizerunek produkcyjnymi wersjami Kii GT oraz Provo.

Dwa koncepty Kii z duża szansą na produkcję
Koreańska Kia na targach motoryzacyjnych w Genewie zaprezentowała koncepcyjny model Provo. Dwa lata wcześniej na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie pokazała studyjny model GT. Firma bardzo poważnie rozważa stworzenie produkcyjnych wersji tych aut.

"GT jest blisko zaakceptowania produkcji, ale tak jak inne nasze auta musi opierać się na bezpiecznych podstawach finansowych", powiedział serwisowi Auto Express wiceprezes Marketingu i Planowania Produkcji europejskim oddziale Kii, Benny Oeyen.

Sprawa ma się podobnie w przypadku Provo. Ten model miałby uatrakcyjnić ofertę producenta w segmencie B, gdzie juz rywalizuje Rio oraz Venga. Do nich dołączy nowy Soul, który ma zadebiutować na targach w Nowym Jorku pod koniec miesiąca. "Obecnie robimy sprawdzamy czy ludzie będą chcieli zakupić ten samochód - to musi mieć finansowy sens", skomentował sytuację dotyczącą Provo Oeyen.

Miejmy nadzieję, że oba auta pojawią się w sprzedaży, gdyż odświeżą rynek motoryzacyjny. Kia już dawno przestała mieć kompleksy i nie boi się wyzwań oraz ambitnych celów. Na produkcji tych aut ucierpi jedynie konkurencja.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Kia
Tematy w artykule: Kia Kia Concept

Podobne wiadomości:

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Aktualności 2017-02-02

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Premiery 2017-01-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Wszystko przez niską zdawalność, która jest sposobem na zarobek przez ośrodki szkoleniowe inkasujące za każdy egzamin ponad 100 zł. Posłowie PiS mają pomysł na zmianę sposobu finansowania WORD-ów.