mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa nowe salony Mitsubishi

Dwa nowe salony Mitsubishi

Sieć autoryzowanych dealerów Mitsubishi w Polsce dynamicznie się rozwija. W tym miesiącu otwarto dwa nowe salony zlokalizowane w Szczecinie i Płońsku.

Dwa nowe salony Mitsubishi
Firma Auto Club, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Mitsubishi Motors w Szczecinie działa od maja 2007 roku. Przedsiębiorstwo jest częścią motoryzacyjnej grupy Bemo Motors, w skład której wchodzi 5 salonów sprzedaży aut konkurencyjnych marek w Szczecinie, Koszalinie i Poznaniu. Auto Club działa na polskim rynku od początku lat 90-tych i dzięki temu może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Do niedawna placówka znajdowała się w wynajmowanym obiekcie, lecz obecnie zakończono budowę zupełnie nowej placówki.  W obiekcie zlokalizowanym przy wjeździe do Szczecina od strony zachodniej, przy rondzie Hakena (Gustowo 56, tel. 091 444 44 100), przy głównej arterii komunikacyjnej Szczecina i zaledwie 7 km od centrum  miasta, mieści się salon samochodowy oraz serwis mechaniczny z ośmioma stanowiskami.  Nowoczesna, przeszklona placówka, wybudowana w zgodzie z najnowszymi standardami marki  Mitsubishi Motors zajmuje powierzchnię prawie 1200 m2, z czego 765 m2 stanowi salon sprzedaży auta z dużą, charakterystyczną witryną.

Serwis dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów. Firma Auto Club przewiduje możliwość przyjęcia w rozliczeniu samochodów swoich klientów.

Autopol-Michalski Motors to z kolei nowo otwarta filia w Płońsku. Sama firma działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 1992 roku i dzięki temu może pochwalić się bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Po podpisaniu umowy dealerskiej z polskim przedstawicielstwem Mitsubishi Motors, w grudniu bieżącego roku rozpoczęła działalność nowa placówka Mitsubishi Motors w Płońsku.

W nowo wybudowanym obiekcie o powierzchni 1350 m2 dogodnie zlokalizowanym w Płońsku przy drodze krajowej nr 10 do Torunia i  Bydgoszczy (Ul. Mazowiecka 6A, tel. 023 662 93 34) mieści się salon samochodowy z parkingiem dla klientów serwisu i salonu  oraz nowoczesny serwis mechaniczny z trzema stanowiskami. Firma oferuje także usługi blacharsko-lakiernicze. W salonie wyeksponowano wszystkie modele Mitsubishi a firma dysponuje pełną gamą samochodów testowych dla klientów zainteresowanych jazdą próbną.

W tym roku powstało kilka nowych stacji Mitsubishi Motors w Polsce – autoryzowany salon i serwis w Nowym Sączu, nowy salon w Szczecinie, nowe placówki w Toruniu i Płońsku a niebawem rozpocznie działalność nowy salon w Zielonej Górze. Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 39 salonów sprzedaży i 36 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 750 osób.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: salon samochodowy Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.