mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa nowe salony Mitsubishi

Dwa nowe salony Mitsubishi

Sieć autoryzowanych dealerów Mitsubishi w Polsce dynamicznie się rozwija. W tym miesiącu otwarto dwa nowe salony zlokalizowane w Szczecinie i Płońsku.

Dwa nowe salony Mitsubishi
Firma Auto Club, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Mitsubishi Motors w Szczecinie działa od maja 2007 roku. Przedsiębiorstwo jest częścią motoryzacyjnej grupy Bemo Motors, w skład której wchodzi 5 salonów sprzedaży aut konkurencyjnych marek w Szczecinie, Koszalinie i Poznaniu. Auto Club działa na polskim rynku od początku lat 90-tych i dzięki temu może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Do niedawna placówka znajdowała się w wynajmowanym obiekcie, lecz obecnie zakończono budowę zupełnie nowej placówki.  W obiekcie zlokalizowanym przy wjeździe do Szczecina od strony zachodniej, przy rondzie Hakena (Gustowo 56, tel. 091 444 44 100), przy głównej arterii komunikacyjnej Szczecina i zaledwie 7 km od centrum  miasta, mieści się salon samochodowy oraz serwis mechaniczny z ośmioma stanowiskami.  Nowoczesna, przeszklona placówka, wybudowana w zgodzie z najnowszymi standardami marki  Mitsubishi Motors zajmuje powierzchnię prawie 1200 m2, z czego 765 m2 stanowi salon sprzedaży auta z dużą, charakterystyczną witryną.

Serwis dysponuje nowoczesnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów. Firma Auto Club przewiduje możliwość przyjęcia w rozliczeniu samochodów swoich klientów.

Autopol-Michalski Motors to z kolei nowo otwarta filia w Płońsku. Sama firma działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 1992 roku i dzięki temu może pochwalić się bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Po podpisaniu umowy dealerskiej z polskim przedstawicielstwem Mitsubishi Motors, w grudniu bieżącego roku rozpoczęła działalność nowa placówka Mitsubishi Motors w Płońsku.

W nowo wybudowanym obiekcie o powierzchni 1350 m2 dogodnie zlokalizowanym w Płońsku przy drodze krajowej nr 10 do Torunia i  Bydgoszczy (Ul. Mazowiecka 6A, tel. 023 662 93 34) mieści się salon samochodowy z parkingiem dla klientów serwisu i salonu  oraz nowoczesny serwis mechaniczny z trzema stanowiskami. Firma oferuje także usługi blacharsko-lakiernicze. W salonie wyeksponowano wszystkie modele Mitsubishi a firma dysponuje pełną gamą samochodów testowych dla klientów zainteresowanych jazdą próbną.

W tym roku powstało kilka nowych stacji Mitsubishi Motors w Polsce – autoryzowany salon i serwis w Nowym Sączu, nowy salon w Szczecinie, nowe placówki w Toruniu i Płońsku a niebawem rozpocznie działalność nowy salon w Zielonej Górze. Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 39 salonów sprzedaży i 36 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie około 750 osób.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: salon samochodowy Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.