mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa nowe salony Nissana

Dwa nowe salony Nissana

Oprócz nowego salonu w Dąbrowie Górniczej, o którym ostatnio informowaliśmy, w krótkim czasie został uruchomiony także drugi salon sprzedaży Nissana. Tym razem w Toruniu.

Dwa nowe salony Nissana
Oba całkowicie nowe salony należą do dotychczasowych partnerów marki, którzy w związku z rozwojem zdecydowali się na inwestycje w kolejnych miastach.

Salon sprzedaży zlokalizowany w Toruniu przy Szosie Lubickiej (ul. Sieradzka 14) należy do firmy Yama, będącej autoryzowanym dealerem marki Nissan od 1995 roku. Obiekt skonstruowany jest w oparciu o najnowsze standardy, jakie są wymagane dla nowo powstających stacji dealerskich. Na powierzchni 672 metrów istnieje możliwość zaprezentowania niemalże całej gamy modelowej. Do dyspozycji klientów oddano również nowoczesny serwis z 4 podnośnikami a części magazynowane są na powierzchni ponad 100 m. kw. Klienci mają również możliwość sezonowego przechowywania opon.

Drugi z nowootwartych salonów należy do Polskiej Grupy Dealerów i zlokalizowany jest w centrum Dąbrowy Górniczej, na jednej z głównych arterii miasta – Alei Jana III Sobieskiego. Jego powierzchnia wystawowa wynosi 240 m kw., co pozwala na ekspozycję sześciu samochodów. Japan Motors oferuje pełną paletę usług związanych z zakupem samochodów, czyli możliwość ubezpieczenia samochodu i podpisania umowy kredytowej bądź leasingowej oraz zakup akcesoriów i części zamiennych. Pełną obsługę posprzedażną zapewnia serwis z czterema stanowiskami oraz myjnią.

Dla grupy PGD jest to już ósmy punkt Nissana na mapie sieci Japan Motors.

Podobne wiadomości:

ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie zaparkuje

ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie...

Technika 2017-07-06

Nissan Qashqai po liftingu - poznaj polskie ceny

Nissan Qashqai po liftingu - poznaj polskie...

Aktualności 2017-07-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Swift Sport - mocniejsze i lżejsze
Nowe Suzuki Swift Sport - mocniejsze i lżejsze
Sportowa odmiana Suzuki Swift zadebiutuje już za miesiąc na salonie we Frankfurcie. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia i informacje o gorącym hatchbacku z Japonii.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech