mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa nowe serwisy DAF

Dwa nowe serwisy DAF

DAF Trucks Polska ma w swojej sieci dwa nowe obiekty serwisowe. Do użytku oddano stacje w Wyszkowie oraz w Ustroniu.

Dwa nowe serwisy DAF
Wyszków
Nowy serwis DAF'a w Wyszkowie to trzeci punkt serwisowy prowadzony TB Truck & Trailer Serwis, autoryzowanego dealera DAF. Jak wszystkie punkty, nowy serwis jest wyposażony w najnowsze urządzenia naprawcze i obsługuje wszystkie marki pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep.
 
Hala serwisowa ma do dyspozycji cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, w tym dwa kanały a warsztat wyposażono w w nowoczesny komputer diagnostyczny Davie oraz Wabco, pozwalające na szczegółowe diagnozowanie ciężarówek marki DAF. Do końca br. serwis otrzyma również autoryzacje BPW, Knorr, SAF a także Carrier Transicold.

TB Truck & Trailer Serwis oferuje również kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport.

Ustroń 
Serwis w Ustroniu należy do sieci warsztatów Grupy Wanicki, autoryzowanego dealera firmy DAF. Nowy, położone przy drodze nr 941 (ok. 4,5 km od zjazdu z trasy S1),  punkt serwisowy prowadzi działalność w zakresie bieżących napraw samochodów ciężarowych i osobowych, przeglądów okresowych a także serwisu naczep, zwłaszcza podzespołów Knorr-Bremze, Wabco, Haldex, BPW, SAF. Tak samo jak inne serwisy DAFa, także nowy punkt prowadzi sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.. 

Budynek punktu serwisowego posiada cztery przelotowe stanowiska naprawcze o długości 23 m, obsługiwane przez sześciu wysoko wykwalifikowanych mechaników, a także dwie osoby w punkcie obsługi klienta oraz dwóch handlowców części zamiennych obsługujących klientów mobilnie, tzn. możliwy jest bezpośredni dowóz części do siedziby klienta.

Serwis dysponuje najnowszymi urządzeniami diagnostycznymi oraz magazynem części zamiennych. Dostępny jest również 24-godzinny serwis awaryjnego firmy DAF ITS. Jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, warsztat w Ustroniu przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów firmy Bova. Oferuje usługę holowania pojazdu do warsztatu w przypadku braku możliwości naprawy poza terenem.

Podobne wiadomości:

DAF CF z trzema osiami

DAF CF z trzema osiami

Ciężarówki i Autobusy 2015-07-16

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.