mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa polskie salony wyróżnione przez Renault

Dwa polskie salony wyróżnione przez Renault

Grupa Renault wręczyła nagrody dla najlepszych autoryzowanych salonów oraz serwisów w pierwszym konkursie Renault Global Quality Award. Wśród nagrodzonych znalazły się też dwie firmy polskie: Smektała z Leszna oraz Mador-Gadocha z Jaworza.

Dwa polskie salony wyróżnione przez Renault

Nagrody przyznawane są salonom i serwisom oferującym najlepszą jakość obsługi sprzedaży oraz serwisu posprzedażnego. Premiowane są również firmy, które poczyniły największe postępy w tej dziedzinie. Celem grupy Renault jest uplasowanie się wśród 3 najlepszych producentów o najwyższym poziomie usatysfakcjonowania klienta. Do roku 2009 Renault chce podnieść wyniki całej sieci handlowej do poziomu, w którym 80% klientów będzie całkowicie zadowolonych z obsługi.

W tegorocznej, pierwszej edycji konkursu uczestniczyli koncesjonerzy z 26 krajów świata, z 4 kontynentów. Wyniki mierzono w oparciu o 2 kryteria: wskaźnik zadowolenia z procesu sprzedaży (QVN) oraz wskaźnik zadowolenia z obsługi posprzedażnej (QSA). Informacje były zbierane podczas ankiet telefonicznych prowadzonych wśród klientów. Najlepsi spośród nagrodzonych uzyskali bardzo wysokie noty – poziom  całkowitego zadowolenia klientów przekroczył 90%.

W tym prestiżowym konkursie doceniono dwóch polskich autoryzowanych partnerów Renault. Firma Smektała z Leszna została wyróżniona za najwyższy poziom satysfakcji klientów salonu i serwisu, natomiast firma Mador-Gadocha z Jaworza otrzymała wyróżnienie za największy wzrost satysfakcji klientów salonu i serwisu.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Renault

Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault

Podobne wiadomości:

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny
Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny
W polskich salonach lada moment pojawi się nastepca popularnej "kaczki", czyli Forda Ka+. Można już składać zamówienia, a tymczasem polskie przedstawicielstwo firmy ujawniło cenniki.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic