mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa polskie salony wyróżnione przez Renault

Dwa polskie salony wyróżnione przez Renault

Grupa Renault wręczyła nagrody dla najlepszych autoryzowanych salonów oraz serwisów w pierwszym konkursie Renault Global Quality Award. Wśród nagrodzonych znalazły się też dwie firmy polskie: Smektała z Leszna oraz Mador-Gadocha z Jaworza.

Dwa polskie salony wyróżnione przez Renault

Nagrody przyznawane są salonom i serwisom oferującym najlepszą jakość obsługi sprzedaży oraz serwisu posprzedażnego. Premiowane są również firmy, które poczyniły największe postępy w tej dziedzinie. Celem grupy Renault jest uplasowanie się wśród 3 najlepszych producentów o najwyższym poziomie usatysfakcjonowania klienta. Do roku 2009 Renault chce podnieść wyniki całej sieci handlowej do poziomu, w którym 80% klientów będzie całkowicie zadowolonych z obsługi.

W tegorocznej, pierwszej edycji konkursu uczestniczyli koncesjonerzy z 26 krajów świata, z 4 kontynentów. Wyniki mierzono w oparciu o 2 kryteria: wskaźnik zadowolenia z procesu sprzedaży (QVN) oraz wskaźnik zadowolenia z obsługi posprzedażnej (QSA). Informacje były zbierane podczas ankiet telefonicznych prowadzonych wśród klientów. Najlepsi spośród nagrodzonych uzyskali bardzo wysokie noty – poziom  całkowitego zadowolenia klientów przekroczył 90%.

W tym prestiżowym konkursie doceniono dwóch polskich autoryzowanych partnerów Renault. Firma Smektała z Leszna została wyróżniona za najwyższy poziom satysfakcji klientów salonu i serwisu, natomiast firma Mador-Gadocha z Jaworza otrzymała wyróżnienie za największy wzrost satysfakcji klientów salonu i serwisu.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Renault

Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault

Podobne wiadomości:

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.