mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa salony, jedna nazwa

Dwa salony, jedna nazwa

Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer marki Volvo, ujednolica nazwę swoich salonów samochodowych. Za zgodą centrali firma będzie posługiwać się wspólną marką handlową Auto-Boss dla swoich salonów w Bielsku-Białej i Chorzowie.

Dwa salony, jedna nazwa
Ujednolicenie nazwy związane jest z rozwojem firmy i oficjalnym uruchomieniem, we wrześniu 2006 roku nowego salonu Volvo w Chorzowie. Firma Auto-Boss posiadała dotychczas jeden salon Volvo zlokalizowany w Bielsku-Białej. Lokalizacja drugiego salonu w Chorzowie pozwoliła firmie poszerzyć swój zasięg o klientów z aglomeracji śląskiej. Decyzja o uspójnieniu nazwy ma zatem na celu wzmocnienie rozpoznawalności Auto-Boss na całym rynku regionalnym.
 
- Warunki rynkowe wymagają od nas budowania silnej marki salonu - stwierdza Tomasz Rytwiński, Dyrektor Generalny Auto-Boss - Chcemy by klient świadomie wybierał nasze salony kierując się zasadą, że marka Auto-Boss oznacza wysoką jakość i bezpieczeństwo.
 
Wprowadzenie wspólnej marki handlowej Auto-Boss to jedna ze zmian wprowadzanych w firmie. Od kilku tygodni działa już wspólna dla obu salonów strona internetowa. Kolejne zmiany dotyczyć będą identyfikacji wizualnej salonu w Bielsku-Białej oraz materiałów promocyjnych.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Volvo

 
 

Komentuj:

~niki 2007-03-23

dobrze cie rozumiem, tez mnie korci :) jesli jezdzi tak jak wyglada...

~Picia 2007-03-22

Sam się muszę do salonu wybrać. Umówić na jazdę próbną c30tką. Ciekawy jestem co to autko potrafi :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross