mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa tysiące wydań Mazdy

Dwa tysiące wydań Mazdy

Uroczyste przekazanie klientowi 2000. samochodu Mazda, sprzedanego przez autoryzowaną sieć dealerów Mazda Motor Poland, odbyło się 17 lutego br. w nowo otwartym salonie Mazda BMG Bogdan Goworowski w Gdyni.

Dwa tysiące wydań Mazdy
2000. samochód odebrał Pan Krzysztof Śnieżko z Sopotu. Wyjechał z salonu w Gdyni modelem Mazda6 2.0 MZR Exclusive, w kolorze Aurora Blue. Kluczyki do samochodu przekazał dyrektor zarządzający Mazda Motor Poland – Wojciech Halarewicz, a zgromadzonych gości przywitał właściciel trzech salonów Mazdy na Pomorzu – Pan Bogdan Goworowski. Salon w Gdyni dołączył do obiektów otwartych w 2008 r.– w Gdańsku i Słupsku.

„Przekazanie 2000. Mazdy sprzedanej przez oficjalną sieć Mazdy Motor Poland to dla nas wyjątkowe wydarzenie. Nie sądziliśmy, że nastąpi to aż tak szybko. Cieszymy się tym bardziej, że otwieramy kolejny punkt sprzedaży w Trójmieście. Dzięki temu nasi klienci z Pomorza będą mieli zapewniony łatwiejszy dostęp do salonów sprzedaży i usług serwisowych” -  powiedział Wojciech Halarewicz po przekazaniu kluczyków.

Nowy salon w Gdyni to obecnie największy salon Mazdy w Polsce – na powierzchni ponad 500 m2  prezentowanych jest nawet 16 samochodów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 98 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda 6 Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda Mazda6 Mazda6 Mazda 6

Podobne wiadomości:

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Znowu rozbijali - Euro NCAP

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai Kona w wersji Iron Man
Hyundai Kona w wersji Iron Man
W stylu godnym superbohatera Hyundai odsłonił wersję specjalną modelu Kona inspirowaną Ironem Manem podczas tegorocznego San Diego Comic Con.