mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwa tysiące wydań Mazdy

Dwa tysiące wydań Mazdy

Uroczyste przekazanie klientowi 2000. samochodu Mazda, sprzedanego przez autoryzowaną sieć dealerów Mazda Motor Poland, odbyło się 17 lutego br. w nowo otwartym salonie Mazda BMG Bogdan Goworowski w Gdyni.

Dwa tysiące wydań Mazdy
2000. samochód odebrał Pan Krzysztof Śnieżko z Sopotu. Wyjechał z salonu w Gdyni modelem Mazda6 2.0 MZR Exclusive, w kolorze Aurora Blue. Kluczyki do samochodu przekazał dyrektor zarządzający Mazda Motor Poland – Wojciech Halarewicz, a zgromadzonych gości przywitał właściciel trzech salonów Mazdy na Pomorzu – Pan Bogdan Goworowski. Salon w Gdyni dołączył do obiektów otwartych w 2008 r.– w Gdańsku i Słupsku.

„Przekazanie 2000. Mazdy sprzedanej przez oficjalną sieć Mazdy Motor Poland to dla nas wyjątkowe wydarzenie. Nie sądziliśmy, że nastąpi to aż tak szybko. Cieszymy się tym bardziej, że otwieramy kolejny punkt sprzedaży w Trójmieście. Dzięki temu nasi klienci z Pomorza będą mieli zapewniony łatwiejszy dostęp do salonów sprzedaży i usług serwisowych” -  powiedział Wojciech Halarewicz po przekazaniu kluczyków.

Nowy salon w Gdyni to obecnie największy salon Mazdy w Polsce – na powierzchni ponad 500 m2  prezentowanych jest nawet 16 samochodów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 6
Mazda 6
Cena podstawowa już od: 89 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda 6 Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda Mazda6 Mazda6 Mazda 6

Podobne wiadomości:

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Premiery 2016-11-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.