mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka

Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka

Polski oddział Chevroleta ogłosił rozpoczęcie dwóch akcji serwisowych dla jednego modelu. Do autoryzowanych serwisów amerykańskiej marki zaproszonych zostanie ponad 1200 właścicieli modelu Spark.

Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka
Pierwsza z dwóch akcji serwisowych dotyczy Chevroleta Sparka z roku modelowego 2009-2010. W niektórych egzemplarzach może pojawić się zwiększony skok pedału hamulca, a w szczególnych przypadkach może obniżyć się sprawność układu hamulcowego. Może to prowadzić do nieprawidłowego działania układu ABS i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników pojazdu. Na rynku polskim, w ramach tej kampanii naprawczej, do serwisów wezwanych zostanie łącznie 325 aut.

Druga możliwa usterka dotyczy niektórych egzemplarzy z roku modelowego 2013. Podczas jazdy Sparkiem może dojść do uszkodzenia mocowania skrzyni biegów, co może skutkować opuszczeniem skrzyni i przerwaniem przeniesienia napędu na koła, w związku z odłączeniem się wału napędowego. Ten przypadek może wystąpić w 922 egzemplarzach małego Chevroleta.

Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele samochodów zostaną powiadomieni listami poleconymi o możliwości wystąpienia usterki oraz zaproszeni do autoryzowanych serwisów w celu sprawdzenia i wykonania ewentualnej naprawy.

Podobne wiadomości:

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Takata wymieni 40 mln poduszek

Takata wymieni 40 mln poduszek

Aktualności 2016-05-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa
S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców poruszających się w najbliższych dniach drogą ekspresową S8 z Warszawy w kierunku Wrocławia. Na odcinku pomiędzy Łodzią a Wieluniem uruchomiono pierwszą stację benzynową.