mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dwie nagrody dla Mitsubishi

Dwie nagrody dla Mitsubishi

Firma Mitsubishi po raz kolejny zdobyła dwa tytuły podczas rozdania prestiżowych nagród w konkursie organizowanym przez prestiżowy brytyjski magazyn What Van?, zajmujący się rynkiem pojazdów użytkowych.

Dwie nagrody dla Mitsubishi
O zwycięstwie w kolejnych edycjach konkursu magazynu What Van? decydują członkowie redakcji po uprzednim poddaniu każdego modelu intensywnym i wszechstronnym testom. Nagrody przydzielane są w 14 kategoriach pojazdów, a o ostatecznym sukcesie decydują wyniki w zakresie prowadzenia, komfortu podróżowania, osiągów technicznych, łatwości obsługi, elegancji, bezpieczeństwa, pojemności ładunkowej, ceny oraz kosztów eksploatacji.

Za najlepsze w swoich kategoriach uznane zostały: nowy L200 wśród pick-upów oraz Outlander wśród samochodów użytkowych 4x4. Nagroda za najlepszy pick-up przypadła Mitsubishi po raz trzynasty w przeciągu ostatnich 16 lat, a Outlander zwyciężył po raz piąty w ciągu ostatnich 8 lat.

Po dokonaniu końcowej oceny wszystkich dostępnych na brytyjskim rynku pick-upów, redaktorzy magazynu stwierdzili, że L200 w pełni zasłużył na tytuł „Pick-up Roku” w tegorocznej edycji ich konkursu. Ogłaszając wyniki konkursu What Van? redaktor Neil McIntee podkreślił , że "L200 Mitsubishi nadal cieszy się zainteresowaniem rodzin, małych przedsiębiorstw, rolników, firm budowlanych, biur rządowych i jest samochodem wartym swej ceny”.

-„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdy nasze pojazdy zdobywają nagrody” - powiedział Lance Bradley dyrektor do spraw Sprzedaży i Marketingu Mitsubishi Motors UK  po ogłoszeniu werdyktu jury. -„Tym bardziej cieszy kolejne podwójne zwycięstwo. Nie dziwią mnie jednak tak wysokie noty uzyskane przez L200 i Outlandera przy surowych kryteriach zastosowanych przez jury konkursu, bo wiem, że po prostu dobrze pracują wykonując swoje codzienne zadania.”-

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Cena podstawowa już od: 99 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Mitsubishi L200
Mitsubishi L200
Cena podstawowa już od: 109 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: pick-up-4dr.
Tematy w artykule: Outlander L200

Podobne wiadomości:

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Ekologiczny SUV Mitsubishi w nowej szacie

Ekologiczny SUV Mitsubishi w nowej szacie

Premiery 2015-09-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.