mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Dziennikarze Polsatu sprawdzą Opla Amperę

Dziennikarze Polsatu sprawdzą Opla Amperę

Opel przekazał dwa egzemplarze Opla Ampery Telewizji Polsat, która będzie w czasie długodystansowego testu sprawdzać możliwości elektrycznego Opla.

Dziennikarze Polsatu sprawdzą Opla Amperę
Telewizją Polsat, jej dziennikarze oraz pracownicy będą mogli przez 10 miesięcy przygotowywać swoje relację dzięki pomocy dwóch Opli Ampera. „Wykorzystamy te samochody, aby dotrzeć wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i by móc na bieżąco informować o tym naszych widzów. Dodatkowo Ople Ampera pozwolą nam promować nowoczesne rozwiązania, które są wpisane w filozofię naszej działalności”, powiedział Jerzy Sikora, Szef Sekretariatu Programowego Pionu Informacji i Publicystki odbierając kluczyki.

Opel Ampera to samochód, który jest napędzany przez elektryczną jednostkę napędową dostarczającą 150 KM mocy. Energia elektryczna jest przechowywana w akumulatorze litowo-jonowym o mocy 16 kWh. Elektryczne serce pozwala na pokonanie od 40 do 80 km w zależności od panujących warunków drogowych. Silnik elektryczny jest wspierany przez benzynowy motor 1.4 pełniący rolę generatora prądu

„Samochody elektryczne to jedno z najlepszych długoterminowych rozwiązań ekologicznych, będące w stanie zaspokoić potrzeby energetyczne społeczeństwa. Zamiar wprowadzenia przez Polsat Opla Ampery w swoją bieżącą działalność biznesową jest najlepszym dowodem na to, że nasz elektryczny samochód o rozszerzonym zasięgu nadaje się idealnie do codziennego użytkowania. Jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzyła nas Telewizja Polsat, wybierając Opla Ampera na testowy wóz reporterski”, powiedział Wojciech Mieczkowski, Dyrektor Generalny Opla w Polsce.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel Ampera Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Opel Ampera

Podobne wiadomości:

Opel Adam i odpadający dach

Opel Adam i odpadający dach

Aktualności 2017-07-27

Opel Insignia Country Tourer w polskich salonach - ile kosztuje?

Opel Insignia Country Tourer w polskich...

Aktualności 2017-08-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.