mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Eaton poszerza produkcję w Bielsku

Eaton poszerza produkcję w Bielsku

Rozrasta się zlokalizowana w Bielsku Białej firma Eaton. Firma poszerza zakres produkcji, buduje nowy zakład, zatrudnia nowych pracowników, w tym inżynierów.

Budowa nowego zakładu rozpoczęta została w marcu 2005 roku. Nowy zakład powstaje przy drodze krajowej nr 1 na Cieszyn. W efekcie powstanie kolejna hala produkcyjna w której rozpocznie się produkcja elementów sterowania zaworami oraz zaworów.

Nowy zakład w Bielsku-Białej Wapienicy ma umożliwić spółce osiągnięcie planowanego wzrostu produkcji części samochodowych w Europie. Produkcja części samochodowych najnowszej generacji odbywa się będzie przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Eaton Automotive Systems jest jednym z największych na świecie producentów systemów hydraulicznych oraz dostawcą usług związanych ze sprzętem stosowanym w przemyśle, pojazdach i samolotach. Koncern zatrudnia 55 000 pracowników i sprzedaje swe towary odbiorcom w ponad 100 krajach.

Przeczytaj także:

Eaton Truck Components w biegu (2006-01-19)

Eaton - nowe technologie dla VW (2006-12-09)

Ekspresowa trasa Skoczów - Cieszyn (2005-10-05)

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce (2006-08-02)

Faurecia rozpoczyna produkcję w dziewiątym zakładzie w Polsce (2006-07-17)

 


Podobne wiadomości:

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce

Aktualności 2006-08-02

Faurecia  rozpoczyna produkcję w dziewiątym zakładzie w Polsce

Faurecia rozpoczyna produkcję w dziewiątym...

Aktualności 2006-07-17

Komentuj:

~EX :)) 2008-10-28

R.I.P 2005 - 2008. No może nie będzie aż tak źle, ale jest bardzo bardzo źle, trymajcie się od EATONA z daleka, beznadziejne kierownictwo, brygadziści to fałszywe debile od czarnej roboty, zarobki ok, ale porównywalne z tym co można dostać gdzieś indziej nie wciągając się w sekte, bo wiele osób właśnie tak określa ten zakład - pracowałem tam długo, za długo. Strata życia, teraz dopiero widzę jak można żyć sobie spokojnie. PZDR

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando