mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Eaton poszerza produkcję w Bielsku

Eaton poszerza produkcję w Bielsku

Rozrasta się zlokalizowana w Bielsku Białej firma Eaton. Firma poszerza zakres produkcji, buduje nowy zakład, zatrudnia nowych pracowników, w tym inżynierów.

Budowa nowego zakładu rozpoczęta została w marcu 2005 roku. Nowy zakład powstaje przy drodze krajowej nr 1 na Cieszyn. W efekcie powstanie kolejna hala produkcyjna w której rozpocznie się produkcja elementów sterowania zaworami oraz zaworów.

Nowy zakład w Bielsku-Białej Wapienicy ma umożliwić spółce osiągnięcie planowanego wzrostu produkcji części samochodowych w Europie. Produkcja części samochodowych najnowszej generacji odbywa się będzie przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Eaton Automotive Systems jest jednym z największych na świecie producentów systemów hydraulicznych oraz dostawcą usług związanych ze sprzętem stosowanym w przemyśle, pojazdach i samolotach. Koncern zatrudnia 55 000 pracowników i sprzedaje swe towary odbiorcom w ponad 100 krajach.

Przeczytaj także:

Eaton Truck Components w biegu (2006-01-19)

Eaton - nowe technologie dla VW (2006-12-09)

Ekspresowa trasa Skoczów - Cieszyn (2005-10-05)

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce (2006-08-02)

Faurecia rozpoczyna produkcję w dziewiątym zakładzie w Polsce (2006-07-17)

 


Podobne wiadomości:

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce

Toyota zainwestuje 145 mln euro w Polsce

Aktualności 2006-08-02

Faurecia  rozpoczyna produkcję w dziewiątym zakładzie w Polsce

Faurecia rozpoczyna produkcję w dziewiątym...

Aktualności 2006-07-17

Komentuj:

~EX :)) 2008-10-28

R.I.P 2005 - 2008. No może nie będzie aż tak źle, ale jest bardzo bardzo źle, trymajcie się od EATONA z daleka, beznadziejne kierownictwo, brygadziści to fałszywe debile od czarnej roboty, zarobki ok, ale porównywalne z tym co można dostać gdzieś indziej nie wciągając się w sekte, bo wiele osób właśnie tak określa ten zakład - pracowałem tam długo, za długo. Strata życia, teraz dopiero widzę jak można żyć sobie spokojnie. PZDR

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic