mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1

Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1

Bernie Ecclestone w wywiadzie dla The Times emocjonalnie zaapelował o zakończenie konfliktu, który może zakończyć się rozpadem Formuły 1.

Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1
- "Poświęciłem 35 lat mojego życia Formule 1. Z jej powodu rozpadło się moje małżeństwo, dlatego nie pozwolę na rozpad mojego dzieła. Analizując sytuację, myślę, że da się wypracować kompromis, który zadowoliłby wszystkich. Ale nie będzie to łatwe" - powiedział dla Brytyjskiego dziennika właściciel praw do Formuły 1. Ecclestone jest przerażony możliwością rozpadu Formuły 1, gdyż jako właściciel praw komercyjnych do tej serii czerpie z niej wysokie profity. Mówi się nawet o bilionie dolarów rocznie.

Przypomnijmy, że osiem zespołów zebranych w FOTA chce wycofać się z Formuły 1 i stworzyć nową serię wyścigów. Powodem tej decyzji jest brak zgody na nowy regulamin, który próbowała przeforsować FIA.
Tematy w artykule: F1 Bernie Ecclestone

Podobne wiadomości:

Sebastien Loeb w Grand Prix F1

auto motor i sport 0000-00-00

Skok ciężarówką przez bolid Lotus F1

Skok ciężarówką przez bolid Lotus F1

Ciężarówki i Autobusy 2014-11-24

Komentuj:

aaa 2009-06-25

Może pierdylion?

~hokus pokus 2009-06-25

gazilion bilion trylion

~_ 2009-06-24

Panowie, tłumaczcie wiadomość porządnie. Czy na pewno chodziło o bilion dolarów ? A może raczej o miliard (ang. bilion) ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.