mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1

Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1

Bernie Ecclestone w wywiadzie dla The Times emocjonalnie zaapelował o zakończenie konfliktu, który może zakończyć się rozpadem Formuły 1.

Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1
- "Poświęciłem 35 lat mojego życia Formule 1. Z jej powodu rozpadło się moje małżeństwo, dlatego nie pozwolę na rozpad mojego dzieła. Analizując sytuację, myślę, że da się wypracować kompromis, który zadowoliłby wszystkich. Ale nie będzie to łatwe" - powiedział dla Brytyjskiego dziennika właściciel praw do Formuły 1. Ecclestone jest przerażony możliwością rozpadu Formuły 1, gdyż jako właściciel praw komercyjnych do tej serii czerpie z niej wysokie profity. Mówi się nawet o bilionie dolarów rocznie.

Przypomnijmy, że osiem zespołów zebranych w FOTA chce wycofać się z Formuły 1 i stworzyć nową serię wyścigów. Powodem tej decyzji jest brak zgody na nowy regulamin, który próbowała przeforsować FIA.
Tematy w artykule: F1 Bernie Ecclestone

Podobne wiadomości:

Audi mówi

Audi mówi "nie" Formule 1

Aktualności 2015-05-19

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

aaa 2009-06-25

Może pierdylion?

~hokus pokus 2009-06-25

gazilion bilion trylion

~_ 2009-06-24

Panowie, tłumaczcie wiadomość porządnie. Czy na pewno chodziło o bilion dolarów ? A może raczej o miliard (ang. bilion) ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Abonament RTV w samochodzie - wysokie kary
Abonament RTV w samochodzie - wysokie kary
Wtorkowa „Rzeczpospolita” donosi, że Poczta Polska będzie sprawdzać, czy firmy zarejestrowały odbiorniki radiowe w samochodach. Jeżeli nie – będą grozić za to wysokie kary.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic