mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1

Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1

Bernie Ecclestone w wywiadzie dla The Times emocjonalnie zaapelował o zakończenie konfliktu, który może zakończyć się rozpadem Formuły 1.

Ecclestone: Nie pozwolę na rozpad Formuły 1
- "Poświęciłem 35 lat mojego życia Formule 1. Z jej powodu rozpadło się moje małżeństwo, dlatego nie pozwolę na rozpad mojego dzieła. Analizując sytuację, myślę, że da się wypracować kompromis, który zadowoliłby wszystkich. Ale nie będzie to łatwe" - powiedział dla Brytyjskiego dziennika właściciel praw do Formuły 1. Ecclestone jest przerażony możliwością rozpadu Formuły 1, gdyż jako właściciel praw komercyjnych do tej serii czerpie z niej wysokie profity. Mówi się nawet o bilionie dolarów rocznie.

Przypomnijmy, że osiem zespołów zebranych w FOTA chce wycofać się z Formuły 1 i stworzyć nową serię wyścigów. Powodem tej decyzji jest brak zgody na nowy regulamin, który próbowała przeforsować FIA.
Tematy w artykule: F1 Bernie Ecclestone

Podobne wiadomości:

Pierwsze informacje o BMW M5

auto motor i sport 0000-00-00

Plotki o wejściu Volkswagena do F1 powracają

Plotki o wejściu Volkswagena do F1 powracają

Aktualności 2014-12-05

Komentuj:

aaa 2009-06-25

Może pierdylion?

~hokus pokus 2009-06-25

gazilion bilion trylion

~_ 2009-06-24

Panowie, tłumaczcie wiadomość porządnie. Czy na pewno chodziło o bilion dolarów ? A może raczej o miliard (ang. bilion) ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.