mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ecclestone: Porozumienie do środy

Ecclestone: Porozumienie do środy

Bernie Ecclestone ma już dość konfliktu w Formule 1 i chce rozwiązać problem do środy. Szef Formula One Managment liczy, że szybko uda mu się sfinalizować nowe porozumienie Concorde.

Ecclestone: Porozumienie do środy
Porozumienie Concorde reguluje prawa marketingowe i telewizyjne i jest zawierane pomiędzy FIA, zespołami i spółką Formula One Group, zarządzaną przez Bernie Ecclestone'a. Obecnie trwają prace nad umową, którą podpisałyby wszystkie zespoły Formuły 1. Przed powstaniem FOTA w 2008 roku każdy z zespołów negocjował na własnę rękę.
- "Mam nadzieję sfinalizować nowe Porozumienie Concorde do środy. Max Mosley też będzie zadowolony gdy uda nam się wszystko uporządkować" - mówi Bernie Ecclestone. - "Wtedy Mosley osiągnie wszystko co miał osiągnąć, łącznie z cięciem kosztów i nową umową. Wtedy będzie mógł ustąpić" - tłumaczy Ecclestone, który sam nie zamierza odchodzić. - "Jeżeli chodzi o mnie to będę tu w przyszłości" - zapowiada Ecclestone.

Bernie Ecclestone był ostatnio ostro krytykowany za swoje pochwały pod adresem Adolfa Hitlera. Pojawiły się nawet spekulacje, że Ecclestone może zostać odsunięty przez CVC z zarządzania spółką Formula One Management. - "Bernie Ecclestone zostaje na stanowisku. Nigdy nie mieliśmy co do tego nawet żadnych wątpliwości" - mówi Donald Mackenzie z CVC.

Podobne wiadomości:

20 dodatkowych koni za 509 euro!

auto motor i sport 0000-00-00

FIA i Luc Besson w wspólnej kampanii

FIA i Luc Besson w wspólnej kampanii

Aktualności 2015-10-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.