mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Efektywny Goodyear

Efektywny Goodyear

Według ogłoszonego w czerwcu rankingu oceniającego 500 największych przedsiębiorstw działających w Polsce, Goodyear Dunlop Tires Polska zajął wysokie 5. miejsce, osiągając świetny wynik 91,88% zwrotu z zaangażowanego kapitału.

Goodyear Dunlop Tires Polska pokonał w rankingu m.in. firmy Nike Poland, Ericsson czy Avon Cosmetics. Wśród pierwszej dziesiątki najefektywniejszych przedsiębiorstw nie ma innych producentów opon, co oznacza silną przewagę konkurencyjną firmy na rynku oraz wysokie wskaźniki finansowe.

"Cieszy nas bardzo wysoka lokata Goodyear Dunlop Tires Polska w rankingu najefektywniejszych przedsiębiorstw. Jest to dowód na to, że rezultatem konsekwentnie realizowanej strategii przez Goodyear Dunlop Tires Polska, są świetne wyniki finansowe przy jednoczesnym zaspokajaniu potrzeb naszych klientów pod względem oferowania im wysokiej jakości opon oraz usług" – powiedział Zdzisław Chabowski, prezes zarządu Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o o.

Badania "Manager Magazin" oraz Kolaja & Partner przeprowadzono w oparciu o wskaźnik ROCE (Return on Capital Employed - zwrot z zaangażowanego kapitału). Ranking oparty jest na analizie wyników finansowych 500 największych polskich firm, pod względem przychodów w 2005 roku.

W porównaniu z rankingiem z roku ubiegłego wskaźnik ROCE dla Goodyear Dunlop Tires Polska uległ znacznej poprawie z 75,04% na 91,88%.

Tematy w artykule: opony Goodyear

Podobne wiadomości:

Test opon letnich GTU 2015

Test opon letnich GTU 2015

Technika 2015-03-09

Opona Goodyear dla aut autonomicznych

Opona Goodyear dla aut autonomicznych

Technika 2016-03-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.