mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ekskluzywna felga

Ekskluzywna felga

Podczas trwających w Essen targów opon koncern Pirelli i firma Antera zaprezentowały swoje najnowsze dzieło – zaawansowaną technologicznie i efektowną wizualnie felgę ze stopów lekkich.

Ekskluzywna felga

Koncern Pirelli i firma Antera podpisały umowę o współpracy, której celem jest stworzenie ekskluzywnej i zaawansowanej technologicznie linii felg. Połączenie osiągnięć koncernu Pirelli, z nowatorskimi rozwiązaniami w dziedzinie produkcji felg aluminiowych firmy Antera zaowocowały stworzeniem koła lekkiego i stabilnego, o wysokich parametrach technicznych i nowatorskim designie.
 
Dzieło to jest kontynuacją autorskiej kolekcji P Zero, która stale powiększa się i ewoluuje. Każdy produkt tej linii dodatków i akcesoriów sygnowany jest unikalnym, charakterystycznym dla Pirelli motywem - "długim P". Nowoczesne wzornictwo felg aluminiowych Antera sprawia, że koła te szybko powinny stać się obiektem zainteresowania entuzjastów tuningu.
 
Niemcy są pierwszym państwem, w którym najnowszy produkt firmy Pirelli i Antera wejdzie do sprzedaży wraz z ekskluzywną linią opon Pirelli P Zero.
 
Czytaj także:

Pirelli Scorpion ATR (2006-05-25)

 


Podobne wiadomości:

Pirelli Scorpion ATR

Pirelli Scorpion ATR

Technika 2006-05-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.