mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Elektroniczny podręcznik kierowcy

Elektroniczny podręcznik kierowcy

Wraz z każdym samochodem ciężarowym Volvo Klient otrzymuje podręcznik kierowcy o treści indywidualnie dostosowanej do specyfikacji konkretnego pojazdu. Obecnie podręcznik taki można również pobrać bezpłatnie ze strony internetowej.

Elektroniczny podręcznik kierowcy
- Elektroniczny podręcznik kierowcy w biurowym komputerze jest wygodnym uzupełnieniem wersji drukowanej, przechowywanej w pojeździe. Umożliwia szybkie oraz łatwe odszukanie potrzebnych informacji - mówi Stefan Börjesson, menedżer ds. informacji dla kierowców w Volvo Tucks.

Elektroniczny podręcznik kierowcy może być pomocny zarówno dla posiadacza pojazdu, jak i dealera, np. w sytuacji, gdy pojazd zmienia właściciela. W przypadku zagubienia podręcznika drukowanego, można korzystać z jego wersji elektronicznej do czasu dostawy nowego egzemplarza. A jeżeli właściciel pojazdu potrzebuje  podręcznika w innym niż wersja oryginalna języku, to także nie stanowi to problemu.

- Elektroniczny podręcznik kierowcy można zamówić bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej Volvo Trucks, wpisując do odpowiedniego formularza numer podwozia, oznaczenie modelu, dane kontaktowe i wymaganą wersję językową. Po otrzymaniu tych informacji wysyłamy e-mail z łączem umożliwiającym pobranie podręcznika w formacie PDF. I to wszystko - mówi Stefan Börjesson.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.volvotrucks.com/trucks/poland-market/pl-pl/trucks/handbook-online/pages/handbook-online.aspx

Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

~FrankWilliams 2012-03-28

Bankowozy to napeno sposób żeby zaoszczędzić, ale niewielu producentów dostało już homologację więc raczej nie powtórzą boomu na "kratki" sprzed paru lat

kosmoss 2012-03-12

Volvo ma wiele tego typu udogodnień dla kierowców w swojej ofercie. Przy zakupie samochodów osobowych przez przedsiębiorców chociażby bankowozy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.