mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Elektroniczny podręcznik kierowcy

Elektroniczny podręcznik kierowcy

Wraz z każdym samochodem ciężarowym Volvo Klient otrzymuje podręcznik kierowcy o treści indywidualnie dostosowanej do specyfikacji konkretnego pojazdu. Obecnie podręcznik taki można również pobrać bezpłatnie ze strony internetowej.

Elektroniczny podręcznik kierowcy
- Elektroniczny podręcznik kierowcy w biurowym komputerze jest wygodnym uzupełnieniem wersji drukowanej, przechowywanej w pojeździe. Umożliwia szybkie oraz łatwe odszukanie potrzebnych informacji - mówi Stefan Börjesson, menedżer ds. informacji dla kierowców w Volvo Tucks.

Elektroniczny podręcznik kierowcy może być pomocny zarówno dla posiadacza pojazdu, jak i dealera, np. w sytuacji, gdy pojazd zmienia właściciela. W przypadku zagubienia podręcznika drukowanego, można korzystać z jego wersji elektronicznej do czasu dostawy nowego egzemplarza. A jeżeli właściciel pojazdu potrzebuje  podręcznika w innym niż wersja oryginalna języku, to także nie stanowi to problemu.

- Elektroniczny podręcznik kierowcy można zamówić bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej Volvo Trucks, wpisując do odpowiedniego formularza numer podwozia, oznaczenie modelu, dane kontaktowe i wymaganą wersję językową. Po otrzymaniu tych informacji wysyłamy e-mail z łączem umożliwiającym pobranie podręcznika w formacie PDF. I to wszystko - mówi Stefan Börjesson.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.volvotrucks.com/trucks/poland-market/pl-pl/trucks/handbook-online/pages/handbook-online.aspx

Podobne wiadomości:

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na świecie

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na...

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-18

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

~FrankWilliams 2012-03-28

Bankowozy to napeno sposób żeby zaoszczędzić, ale niewielu producentów dostało już homologację więc raczej nie powtórzą boomu na "kratki" sprzed paru lat

kosmoss 2012-03-12

Volvo ma wiele tego typu udogodnień dla kierowców w swojej ofercie. Przy zakupie samochodów osobowych przez przedsiębiorców chociażby bankowozy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando