mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Essen Motor Show 2004

Essen Motor Show 2004

26 listopada ruszyły największe w tym roku targi motoryzacyjne u naszych zachodnich sąsiadów. Essen Motor Show, które odbywają się już po raz 37., potrwają do 5 grudnia.

Essen Motor Show 2004

Tegoroczna edycja targów Essen Motor Show jest największą w Niemczech, ponieważ targi we Frankfurcie odbywają się co dwa lata na przemian z wystawą w Paryżu. A w tym roku na przełomie września i października miał miejsce salon samochodowy w stolicy Francji.

Targi w Essen zawsze, także w tym roku, nastawione były na prezentację modeli przygotowanych przez firmy tuningowe. Na 105 tys. m2 swoje produkty przedstawia 570 wystawców z całego świata. Oprócz modeli tuningowanych odwiedzający hale wystawowe będą mogli podziwiać seryjne sportowe auta, najmocniejsze wersje popularnych modeli, pojazdy wyścigowe, historyczne auta, a także akcesoria do tuningu oraz oldtimerów.

Oczywiście swoje produkty zaprezentują głównie firmy z Niemiec, dlatego najwięcej aut to modele niemieckich marek. Największym zainteresowaniem jak do tej pory cieszą się VW Golf GTI, BMW seria 1 oraz Opel Astra GTC i BMW M5.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Silniki Diesla w odwrocie
Silniki Diesla w odwrocie
Silniki wysokoprężne nie mają w ostatnich latach dobrej prasy. Liczba rejestracji aut z dieslem systematycznie spada. Jak wygląda alternatywa?