mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczący usługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu i czasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postój ciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerza usługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15 samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. W przyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdów przemysłowych.

Euromaster rozwija Mobilny Serwis
Na wyposażeniu Mobilnego Serwisu opon ciężarowych Euromaster, znajdują się m.in.: montażownica, wyważarka, podnośniki, przyrząd do pogłębiania, inflator, klucze pneumatyczne i dynamometryczny odbijak.

- Mobilny Serwis Euromaster to rozwiązanie pozwalające na w pełni profesjonalną obsługę firm transportowych. Umożliwia on osiągnięcie dużych oszczędności przez floty przy zwiększeniu mobilności pojazdów oraz komfortu współpracy z serwisem ogumienia - powiedział Robert Kalbarczyk, Menedżer Euromaster Polska.

Euromaster w Polsce
Euromaster – sieć franczyzowa serwisów typu fast-fit – liczy obecnie 24 punkty serwisowe 
w całym kraju, a główną osią jej działalności są usługi oponiarskie oraz lekka mechanika. Sieć Euromaster jest związana z Grupą Michelin, ale prowadzi politykę multimarkową i proponuje produkty wszystkich wiodących koncernów oponiarskich. 

Istotą Euromaster jest dostarczenie ustandaryzowanych usług na poziomie eksperckim, tak klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Euromaster oferuje swoje usługi zarówno posiadaczom pojazdów osobowych jak i ciężarowych, a w niedalekiej przyszłości rozszerzy ofertę o sektor rolniczy i przemysłowy. W swojej ofercie ERM posiada także usługę wchodzącą w skład oferty Serwisów Mobilnych – FleetCheck, czyli profesjonalny monitoring stanu ogumienia.

Podobne wiadomości:

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy...

Finanse i prawo 2015-07-09

Komentuj:

~Michał 2016-09-16

Euromaster w ogóle prężnie działa, serwisy w całej Polsce, serwis mobilny i promocje. Ostatnio mają promocje na darmowy serwis http://darmowyprzeglad.pl/

~Tomek Zserwisu 2015-05-15

Firmy z transportowe jak mają awarię w trasie to zawsze chcą by serwis mobilny przyjechał do nich. Laweta - tylko jak auto jest naprawde ciężko uszkodzone. Zdecydowana większość awarii usuwana jest na drodze. A sieć serwisów Euromaster ma w samej Polsce ok. 60 takich serwisów mobilnych, a w całęj Europie ponad 2600.

~Merlot 2015-05-06

Te mobilne usługi w branży samochodowej coraz prężnie sie rozwijają. Ja z takiej mobilnej pomocy drogowej korzystałem nie raz na terenie Europy- Hussar Angels ma tam kilkanaście warsztatów na kółkach co naprawiają cieżrowki na trasie w miejscu awarii Hussar Angels fajna sprawa bo nie traci sie czasu na ściąganie lawety czy szukanie warsztatu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.