mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczący usługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu i czasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postój ciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerza usługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15 samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. W przyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdów przemysłowych.

Euromaster rozwija Mobilny Serwis
Na wyposażeniu Mobilnego Serwisu opon ciężarowych Euromaster, znajdują się m.in.: montażownica, wyważarka, podnośniki, przyrząd do pogłębiania, inflator, klucze pneumatyczne i dynamometryczny odbijak.

- Mobilny Serwis Euromaster to rozwiązanie pozwalające na w pełni profesjonalną obsługę firm transportowych. Umożliwia on osiągnięcie dużych oszczędności przez floty przy zwiększeniu mobilności pojazdów oraz komfortu współpracy z serwisem ogumienia - powiedział Robert Kalbarczyk, Menedżer Euromaster Polska.

Euromaster w Polsce
Euromaster – sieć franczyzowa serwisów typu fast-fit – liczy obecnie 24 punkty serwisowe 
w całym kraju, a główną osią jej działalności są usługi oponiarskie oraz lekka mechanika. Sieć Euromaster jest związana z Grupą Michelin, ale prowadzi politykę multimarkową i proponuje produkty wszystkich wiodących koncernów oponiarskich. 

Istotą Euromaster jest dostarczenie ustandaryzowanych usług na poziomie eksperckim, tak klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Euromaster oferuje swoje usługi zarówno posiadaczom pojazdów osobowych jak i ciężarowych, a w niedalekiej przyszłości rozszerzy ofertę o sektor rolniczy i przemysłowy. W swojej ofercie ERM posiada także usługę wchodzącą w skład oferty Serwisów Mobilnych – FleetCheck, czyli profesjonalny monitoring stanu ogumienia.

Podobne wiadomości:

Mobilne prawo jazdy i dowód rejestracyjny w 2017

Mobilne prawo jazdy i dowód rejestracyjny w...

Finanse i prawo 2016-11-23

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Komentuj:

~Michał 2016-09-16

Euromaster w ogóle prężnie działa, serwisy w całej Polsce, serwis mobilny i promocje. Ostatnio mają promocje na darmowy serwis http://darmowyprzeglad.pl/

~Tomek Zserwisu 2015-05-15

Firmy z transportowe jak mają awarię w trasie to zawsze chcą by serwis mobilny przyjechał do nich. Laweta - tylko jak auto jest naprawde ciężko uszkodzone. Zdecydowana większość awarii usuwana jest na drodze. A sieć serwisów Euromaster ma w samej Polsce ok. 60 takich serwisów mobilnych, a w całęj Europie ponad 2600.

~Merlot 2015-05-06

Te mobilne usługi w branży samochodowej coraz prężnie sie rozwijają. Ja z takiej mobilnej pomocy drogowej korzystałem nie raz na terenie Europy- Hussar Angels ma tam kilkanaście warsztatów na kółkach co naprawiają cieżrowki na trasie w miejscu awarii Hussar Angels fajna sprawa bo nie traci sie czasu na ściąganie lawety czy szukanie warsztatu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Borgward wraca na rynek europejski
Borgward wraca na rynek europejski
Już niebawem na polskim rynku motoryzacyjnym może się pojawić nowy gracz. Niemiecka marka Borgward po latach wraca do gry. Pierwszym modelem będzie duży SUV – BX7.