mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Europejki polubiły Sparka

Europejki polubiły Sparka

Spark to najlepiej sprzedający się w Europie miejski samochód Chevroleta. Amerykański producent donosi, że większość właścicieli Sparków w Europie to kobiety.

Europejki polubiły Sparka
„Kocham mojego Sparka, gdyż jest częścią mnie. Zawsze mnie uszczęśliwia i inspiruje, więc staram się o niego dbać, aby zawsze wyglądał fantastycznie. Szukając samochodu dla siebie natrafiłam na Sparka – jego nowoczesne, sportowe linie zafascynowały mnie do tego stopnia, że zakochałam się w nim. Samochód doskonale się prowadzi, jest oszczędny i ma przydatne wyposażenie, łącznie z klimatyzacją. Mogę również podłączyć do pokładowego radia swój odtwarzacz MP3. Nazwałam go 'dzidziuś', bo jest taki słodki”, opisała swoją fascynację Sparkiem przedszkolanka Ivana z Chorwacji.

Chevrolet chwali się, że 59 procent właścicieli modelu Spark w Europie to kobiety. Nad Wisłą panie stanowią połowę osób decydujących się na zakup Sparka. „Lubimy naszego Sparka, ponieważ jest kompaktowy na zewnątrz i duży w środku, a także oferuje mnóstwo przydatnych schowków na wszelkie przedmioty, które noszą ze sobą dzieciaki – poczynając od zabawek, a kończąc na tornistrach szkolnych”, zdradza Alex mieszkanka Wielkiej Brytanii. Ivana i jej Chevrolet Spark

Statystyki prowadzone przez amerykańskiego producenta, mówią że 34 procent właścicieli miejskiego Chevroleta to rodziny z dziećmi. „Przy tak dużej rodzinie jak nasza podróżujemy dwoma samochodami, więc cenimy również niskie koszty eksploatacji i przystępną cenę auta. Należy jednak podkreślić, że priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo”, dodała Alex, która jest mamą w rodzinie zastępczej i opiekuje się dziewięciorgiem dzieci.

Chevrolet Spark jest oferowany z dwoma silnikami benzynowymi o pojemności 1.0 l i 1.2 l. Samochód charakteryzuje się długością 3640 mm i szerokością 1597 mm.

Podobne wiadomości:

60 lat Chevroleta Corvette

auto motor i sport 0000-00-00

Ikona amerykańskich aut sportowych ma już 60 lat - wszystkiego najlepszego Corvette!

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?