mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Europejska Gwarancja TruckStore

Europejska Gwarancja TruckStore

TruckStore, największy dealer używanych samochodów ciężarowych, wprowadza nową gwarancję na wszystkie podzespoły układu napędowego obejmującą wszystkie marki pojazdów.

Europejska Gwarancja TruckStore
TruckStore oferuje teraz nową gwarancję TruckStore obejmującą wszystkie marki i obowiązującą na terenie całej Europy. Jest dostępna dla używanych samochodów ciężarowych wszystkich marek i wariantów nadwoziowych w kategoriach złotej (Gold) i srebrnej (Silver), pod warunkiem, że pojazd nie jest starszy niż sześć lat.

12-miesięczna gwarancja dotyczy wszystkich podzespołów układu napędowego oraz, w przypadku uszkodzenia, pokrywa pełne koszty naprawy, bez konieczności ponoszenia przez klienta jakichkolwiek kosztów dodatkowych. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po niemieckich autostradach, jedziesz Hiszpańską Riwierą, czy podziwiasz skandynawskie fiordy, w całej Europie będziesz mógł skorzystać z gwarancji TruckStore, bez limitu przebiegu. Proste, odbiurokratyzowane procedury wsparte wielojęzyczną obsługą telefoniczną gwarantują, że klient otrzyma szybką, fachową, całodobową pomoc drogową, gdy zajdą różne nieprzewidziane okoliczności.
Tematy w artykule: ciężarowe

Podobne wiadomości:

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda stawia na młodych kierowców
Skoda stawia na młodych kierowców
Kalle Rovanpera to 17-latek, który został właśnie fabrycznym kierowcą Skody. Młody talent ledwie zdobył prawo jazdy, a już zasiada za kierownicą rajdowej Fabii R5, którą wystartuje w Rajdowych Mistrzostwach Świata.