mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Europejski klub najlepszych dealerów

Europejski klub najlepszych dealerów

Jeszcze w tym roku europejski oddział Hyundaia uruchomi specjalny program, jakim będzie stworzenie ogólnoeuropejskiego klubu zrzeszającego najlepszych dealerów na Starym Kontynencie.

Europejski klub najlepszych dealerów
Nadrzędnym celem klubu "Frontier Dealer Club" ma być zacieśnianie współpracy pomiędzy importerem a grupą najlepszych dealerów. Będzie on też rodzajem wyróżnienia dla właścicieli oraz osób zarządzających stacjami dealerskimi, które wniosły znaczący wkład w rozwój marki Hyundai w Europie.

Do klubu zostaną zaproszeni dealerzy, mogący pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami w aspekcie wzorcowego reprezentowania marki.
 
Wybór członków będzie przebiegał w oparciu o ustalone kryteria, którymi są m.in.: sprzedaż ponad 300 samochodów w ciągu roku, posiadanie salonu marki Hyundai oraz obiektu obsługi posprzedażowej o powierzchni przynajmniej 300m.kw., zgodne z nowymi standardami oznakowanie i aranżacja salonu oraz średni, roczny wynik indeksu zadowolenia klienta w sprzedaży i serwisie powyżej średniej krajowej.

Hyundai Motor Europe chce bezpośrednio kontaktować się z dealerami należącymi do klubu, którzy będą otrzymywać od zarządu koreańskiej firmy najnowsze, dostępne wyłącznie dla nich informacje o firmie Hyundai. Podsumowanie wspólnych osiągnięć będzie miało miejsce co roku w maju, podczas wspólnej imprezy klubowej.

Proces wprowadzania nowych standardów w polskiej sieci dealerów, dotyczących zarówno obsługi klienta jak i wystroju wnętrz, zakończy się w grudniu 2011 roku.

Podobne wiadomości:

Pierwszy salon serii M

auto motor i sport 0000-00-00

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.