mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Europejski klub najlepszych dealerów

Europejski klub najlepszych dealerów

Jeszcze w tym roku europejski oddział Hyundaia uruchomi specjalny program, jakim będzie stworzenie ogólnoeuropejskiego klubu zrzeszającego najlepszych dealerów na Starym Kontynencie.

Europejski klub najlepszych dealerów
Nadrzędnym celem klubu "Frontier Dealer Club" ma być zacieśnianie współpracy pomiędzy importerem a grupą najlepszych dealerów. Będzie on też rodzajem wyróżnienia dla właścicieli oraz osób zarządzających stacjami dealerskimi, które wniosły znaczący wkład w rozwój marki Hyundai w Europie.

Do klubu zostaną zaproszeni dealerzy, mogący pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami w aspekcie wzorcowego reprezentowania marki.
 
Wybór członków będzie przebiegał w oparciu o ustalone kryteria, którymi są m.in.: sprzedaż ponad 300 samochodów w ciągu roku, posiadanie salonu marki Hyundai oraz obiektu obsługi posprzedażowej o powierzchni przynajmniej 300m.kw., zgodne z nowymi standardami oznakowanie i aranżacja salonu oraz średni, roczny wynik indeksu zadowolenia klienta w sprzedaży i serwisie powyżej średniej krajowej.

Hyundai Motor Europe chce bezpośrednio kontaktować się z dealerami należącymi do klubu, którzy będą otrzymywać od zarządu koreańskiej firmy najnowsze, dostępne wyłącznie dla nich informacje o firmie Hyundai. Podsumowanie wspólnych osiągnięć będzie miało miejsce co roku w maju, podczas wspólnej imprezy klubowej.

Proces wprowadzania nowych standardów w polskiej sieci dealerów, dotyczących zarówno obsługi klienta jak i wystroju wnętrz, zakończy się w grudniu 2011 roku.

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.