mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Europejskie Centrum Szkoleniowe Toyoty

Europejskie Centrum Szkoleniowe Toyoty

Od stycznia przyszłego roku rozpocznie swoją działalność Europejskie Centrum Szkoleniowe Toyoty, w którym szkoleni będą pracownicy japońskiego koncernu ze wszystkich europejskich fabryk.

Głównym założeniem powstającego centrum ma być zapewnienie jednolitego, wysokiego poziomu wyszkolenia pracowników produkcyjnych ze wszystkich ośmiu fabryk Toyoty zlokalizowanych obecnie w sześciu krajach europejskich (Wlk. Brytania, Francja, Polska, Czechy, Portugalia i Turcja). W centrum pracownicy będą poddawani szerokiej gamie szkoleń, podczas których będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, maszynami w specjalnie przygotowanych warunkach, które mają symulować autentyczne warunki panujące w halach produkcyjnych.

Centrum to powstanie w Wlk.Brytanii na terenie fabryki w Burnaston, cała inwestycja będzie kosztować koncern 16,3 mln euro. Zatrudnionych zostanie 15 szkoleniowców, którzy rocznie będą szkolić ok. 1000 pracowników.

Obecnie podobne centrum szkoleniowe istnieje od 2003 roku w Japonii, gdzie szkolenie przechodzą pracownicy z 52 zakładów zlokalizowanych w 26 krajach.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.