mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Europejskie Centrum Szkoleniowe Toyoty

Europejskie Centrum Szkoleniowe Toyoty

Od stycznia przyszłego roku rozpocznie swoją działalność Europejskie Centrum Szkoleniowe Toyoty, w którym szkoleni będą pracownicy japońskiego koncernu ze wszystkich europejskich fabryk.

Głównym założeniem powstającego centrum ma być zapewnienie jednolitego, wysokiego poziomu wyszkolenia pracowników produkcyjnych ze wszystkich ośmiu fabryk Toyoty zlokalizowanych obecnie w sześciu krajach europejskich (Wlk. Brytania, Francja, Polska, Czechy, Portugalia i Turcja). W centrum pracownicy będą poddawani szerokiej gamie szkoleń, podczas których będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, maszynami w specjalnie przygotowanych warunkach, które mają symulować autentyczne warunki panujące w halach produkcyjnych.

Centrum to powstanie w Wlk.Brytanii na terenie fabryki w Burnaston, cała inwestycja będzie kosztować koncern 16,3 mln euro. Zatrudnionych zostanie 15 szkoleniowców, którzy rocznie będą szkolić ok. 1000 pracowników.

Obecnie podobne centrum szkoleniowe istnieje od 2003 roku w Japonii, gdzie szkolenie przechodzą pracownicy z 52 zakładów zlokalizowanych w 26 krajach.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.