mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Eurovia jeździ z KH-KIPPER

Eurovia jeździ z KH-KIPPER

Spółka Eurovia Polska, aktywnie działająca na rynku budownictwa drogowego na terenie całego kraju, podpisała w marcu 2011 r. kontrakt na dostawę 17 sztuk zabudów tylnozsypowych KH-KIPPER na podwoziach MAN 8x6.

Eurovia jeździ z KH-KIPPER
Wywrotki o objętości ok. 18,5 m3 i półokrągłym kształcie skrzyni wykonane zostały ze stali trudnościeralnych i wyposażone m. in. w wymienne osłony obsypowe, tylną szuflę ułatwiająca wyładunek materiałów, plandekę na bocznej burcie oraz szereg dodatkowych opcji.
Bogata oferta firmy KH-KIPPER obejmuje szeroką gamę profesjonalnej produkcji na podwozia 8x8, 8x6, 8x4, 6x6, 6x4 i 4x4, 4x2 o DMC od 3,5T. Produktami firmy są: własnej konstrukcji przyczepy i naczepy oraz różnego typu i przeznaczenia zabudowy na samochody ciężarowe. Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą montażem oraz serwisem systemów hydrauliki siłowej, urządzeń hakowych, czołownic oraz żurawi hydraulicznych wraz z odbiorami UDT.
Firma została założona w Kielcach w 1997 roku przez 2 wspólników: Konstantego Kamionkę oraz Keesa Harrewijn'a. Większość produkcji odbywa się w zakładzie w Kajetanowie koło Kielc gdzie znajduje się obecnie siedziba firmy. Od roku 2007 firma posiada drugi zakład produkcyjny w Skarżysku Kamiennej.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie zadebiutowała kolejna generacja najpopularniejszego SUV-a z polskich salonów. Przyjrzeliśmy się z bliska drugiej odsłonie Dacii Duster.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic