mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Eurovia jeździ z KH-KIPPER

Eurovia jeździ z KH-KIPPER

Spółka Eurovia Polska, aktywnie działająca na rynku budownictwa drogowego na terenie całego kraju, podpisała w marcu 2011 r. kontrakt na dostawę 17 sztuk zabudów tylnozsypowych KH-KIPPER na podwoziach MAN 8x6.

Eurovia jeździ z KH-KIPPER
Wywrotki o objętości ok. 18,5 m3 i półokrągłym kształcie skrzyni wykonane zostały ze stali trudnościeralnych i wyposażone m. in. w wymienne osłony obsypowe, tylną szuflę ułatwiająca wyładunek materiałów, plandekę na bocznej burcie oraz szereg dodatkowych opcji.
Bogata oferta firmy KH-KIPPER obejmuje szeroką gamę profesjonalnej produkcji na podwozia 8x8, 8x6, 8x4, 6x6, 6x4 i 4x4, 4x2 o DMC od 3,5T. Produktami firmy są: własnej konstrukcji przyczepy i naczepy oraz różnego typu i przeznaczenia zabudowy na samochody ciężarowe. Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą montażem oraz serwisem systemów hydrauliki siłowej, urządzeń hakowych, czołownic oraz żurawi hydraulicznych wraz z odbiorami UDT.
Firma została założona w Kielcach w 1997 roku przez 2 wspólników: Konstantego Kamionkę oraz Keesa Harrewijn'a. Większość produkcji odbywa się w zakładzie w Kajetanowie koło Kielc gdzie znajduje się obecnie siedziba firmy. Od roku 2007 firma posiada drugi zakład produkcyjny w Skarżysku Kamiennej.

Podobne wiadomości:

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Traficar na kolejnych stacjach Orlen
Traficar na kolejnych stacjach Orlen
Już niebawem na kolejnych 19 stacjach należących do PKN Orlen będzie można wypożyczać samochody na minuty należące do Traficar. Auta dostępne w ramach carsharingu będą dostępne na 50 stacjach paliw płockiego koncernu.