mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Eurovia jeździ z KH-KIPPER

Eurovia jeździ z KH-KIPPER

Spółka Eurovia Polska, aktywnie działająca na rynku budownictwa drogowego na terenie całego kraju, podpisała w marcu 2011 r. kontrakt na dostawę 17 sztuk zabudów tylnozsypowych KH-KIPPER na podwoziach MAN 8x6.

Eurovia jeździ z KH-KIPPER
Wywrotki o objętości ok. 18,5 m3 i półokrągłym kształcie skrzyni wykonane zostały ze stali trudnościeralnych i wyposażone m. in. w wymienne osłony obsypowe, tylną szuflę ułatwiająca wyładunek materiałów, plandekę na bocznej burcie oraz szereg dodatkowych opcji.
Bogata oferta firmy KH-KIPPER obejmuje szeroką gamę profesjonalnej produkcji na podwozia 8x8, 8x6, 8x4, 6x6, 6x4 i 4x4, 4x2 o DMC od 3,5T. Produktami firmy są: własnej konstrukcji przyczepy i naczepy oraz różnego typu i przeznaczenia zabudowy na samochody ciężarowe. Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą montażem oraz serwisem systemów hydrauliki siłowej, urządzeń hakowych, czołownic oraz żurawi hydraulicznych wraz z odbiorami UDT.
Firma została założona w Kielcach w 1997 roku przez 2 wspólników: Konstantego Kamionkę oraz Keesa Harrewijn'a. Większość produkcji odbywa się w zakładzie w Kajetanowie koło Kielc gdzie znajduje się obecnie siedziba firmy. Od roku 2007 firma posiada drugi zakład produkcyjny w Skarżysku Kamiennej.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
GDDKiA poinformowała w środę o dużym zainteresowaniu biur projektowych odcinkiem Via Carpatia pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Aż 11 firm stanęło jest zainteresowanych opracowaniem koncepcji programowej 24-kilometrowego fragmentu trasy S19.