mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > EvoBus dba o autobusy w Atenach

EvoBus dba o autobusy w Atenach

Mobilna stacja obsługi dla autobusów marki Mercedes-Benz i Setra użyczona została przez firmę EvoBus do dyspozycji przewoźników w olimpijskich Atenach.

EvoBus dba o autobusy w Atenach

Zadaniem stacji jest dokonywanie prac przeglądowych oraz napraw jeżdżących tam autobusów marki Mercedes-Benz i Setra. Podczas Igrzysk usługi serwisowe będą świadczone przez całą dobę na trzy zmiany. Czynna przez 24 godziny na dobę gorąca linia telefoniczna jest dostępna dla wszystkich europejskich klientów firm Mercedes-Benz i Setra, którzy w czasie Olimpiady znajdą się w Atenach.

Mobilna stacja obsługi przybyła do Aten pod znakiem OMNIplus, który w ramach EvoBus stanowi markę usług dla autobusów Mercedes-Benz i Setra. W Atenach jest w użyciu ponad 800 autobusów tych marek, które przewożą sportowców, trenerów, dziennikarzy i turystów na imprezy olimpijskie. Autobusy turystyczne przybyły z całej Europy. Aby zapewnić pełną mobilność tej międzynarodowej i prawdziwie "olimpijskiej" floty, mobilna stacja obsługi została wyposażona w specjalne narzędzia umożliwiające szybką naprawę pojazdów. Wykonywaniem usług serwisowych zajmują się trzej specjalnie do tego oddelegowani pracownicy działów serwisowych niemieckich zakładów EvoBus.

W Atenach mobilna stacja obsługi parkuje bezpośrednio na zamkniętym z przyczyn bezpieczeństwa "Pierścieniu Olimpijskim" na terenie byłego lotniska, gdzie może świadczyć szybką pomoc bez zbędnych komplikacji. Załoga stacji może liczyć na dodatkowe wsparcie ze strony dwóch pojazdów obsługowo-naprawczych Centrum Serwisowego w Atenach, którym także zezwolono na wjazd na teren "Pierścienia Olimpijskiego".

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.