mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ewa Chodakowska wybrała stylowe auto

Ewa Chodakowska wybrała stylowe auto

Ewa Chodakowska to oczywiście jedna z najbardziej znanych trenerek personalnych w Polsce, która podobno potrzebował auta stylowego, wygodnego, multimedialnego i "dorosłego". Takie oczekiwania spełnił... nowy smart fortwo.

Ewa Chodakowska wybrała stylowe auto
Ewa Chodakowska codziennie namawia, zwłaszcza kobiety do zdrowego tryby życia. Pisze książki, występuje w telewizji i prowadzi treningi. Podobno w wolnym czasie jeździ na rolkach. Ewa Chodakowska prowadzi dynamiczny tryb życia i potrzebowała auta żwawego, które sprawdzi się w wielkim mieście.Wybór padł na smarta fortwo nowej generacji. „Do smarta nie musiałam się przekonywać, chociaż nie sądziłam, że przy tych wymiarach z auta można coś jeszcze »wycisnąć«. Tymczasem nowa generacja jest po prostu dojrzalsza – tak samo zwinna, dynamiczna, a jednocześnie wygodniejsza. Od razu polubiłam system multimedialny z Bluetooth – żadnych kabli, ekran jest tuż pod ręką. No i schowek w tylnej klapie, gdzie mogę trzymać drobny sprzęt. Właśnie za takie przemyślane detale najbardziej lubię nowego smarta. I za design. Ten samochód ma po prostu pogodną naturę” - skomentowała Ewa Chodakowska, która jeździła poprzednią generacją smarta.Nowy smart fortwo ma o 6 cm szersze nadwozie, ale nadal charakteryzuje go długość 269 cm. Średnica zawracania w tym aucie to 6,95 m. Miejski smart dostał nowe zawieszenie, a w opcji możemy zamówić skrzynię dwusprzęgłową. U dilerów można już zamawiać również czterodrzwiową wersję forfour.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart Fortwo Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart Smart Fortwo

Podobne wiadomości:

Marki o najlepszym i najgorszym wizerunku w USA

Marki o najlepszym i najgorszym wizerunku w...

Aktualności 2015-07-27

Elektryczny Smart ED: Jak wolny elektron

auto motor i sport 2012-12-10

Samochody elektryczne to już nie przyszłość, ale teraźniejszość motoryzacji. Najbardziej sensowne są małe "elektryki", które doskonale sprawdzają się w mieście. A co może być mniejsze od Smarta? Jeździliśmy prototypowym Smartem ED.

Komentuj:

~ajgarygrlu 2014-12-02

średnica zawracania 166cm? interpunkcji i literówek już nawet nie będę komentował.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.