mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Exact Systems: 10 lat minęło…

Exact Systems: 10 lat minęło…

Exact Systems, lider w zakresie kontroli jakości w Polsce i jedna z największych firm w sektorze w Europie, obchodził 10 stycznia 2014 r. dziesięciolecie swojego istnienia.

Exact Systems: 10 lat minęło…
- Obecnie jesteśmy w czołówce dostawców rozwiązań w zakresie kontroli jakości części samochodowych w Europie. Swoje przedstawicielstwa poza Polską mamy w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rosji, Turcji, Rumunii, a niedawno uruchomiliśmy swoją działalność w Wielkiej Brytanii. W sumie zatrudniamy ponad 2500 pracowników i korzystając z rozbudowanej struktury 35 biur operacyjnych obsługujemy 400 zakładów w całej Europie – podsumowuje Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników, zlecenia klientów oraz wsparcie naszych partnerów, za co w imieniu całego zarządu Exact Systems serdecznie dziękuję – dodał Paweł Gos.

Od 2004 roku firma Exact Systems jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, sortowania części i komponentów oraz wyrobów gotowych dla firm branży motoryzacyjnej w Polsce, Czechach, Niemczech i na Słowacji. Głównymi odbiorcami usług są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego (Tier I/II Suppliers) oraz producenci samochodów (OEM’s).
Tematy w artykule: dostawcy przemysl motoryzacyjny

Podobne wiadomości:

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross