mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Exact Systems: 10 lat minęło…

Exact Systems: 10 lat minęło…

Exact Systems, lider w zakresie kontroli jakości w Polsce i jedna z największych firm w sektorze w Europie, obchodził 10 stycznia 2014 r. dziesięciolecie swojego istnienia.

Exact Systems: 10 lat minęło…
- Obecnie jesteśmy w czołówce dostawców rozwiązań w zakresie kontroli jakości części samochodowych w Europie. Swoje przedstawicielstwa poza Polską mamy w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rosji, Turcji, Rumunii, a niedawno uruchomiliśmy swoją działalność w Wielkiej Brytanii. W sumie zatrudniamy ponad 2500 pracowników i korzystając z rozbudowanej struktury 35 biur operacyjnych obsługujemy 400 zakładów w całej Europie – podsumowuje Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie zaangażowanie naszych pracowników, zlecenia klientów oraz wsparcie naszych partnerów, za co w imieniu całego zarządu Exact Systems serdecznie dziękuję – dodał Paweł Gos.

Od 2004 roku firma Exact Systems jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, sortowania części i komponentów oraz wyrobów gotowych dla firm branży motoryzacyjnej w Polsce, Czechach, Niemczech i na Słowacji. Głównymi odbiorcami usług są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego (Tier I/II Suppliers) oraz producenci samochodów (OEM’s).
Tematy w artykule: dostawcy przemysl motoryzacyjny

Podobne wiadomości:

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Aktualności 2014-12-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech