mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Excellente, czyli używane i pewne auta grupy VW

Excellente, czyli używane i pewne auta grupy VW

Excellente to program przedłużonej gwarancji dedykowany dla samochodów marek Seat, Volkswagen, Skoda, Audi. Na tle konkurencji wyróżnia się go możliwość wykupienia nawet dla 7-letnich samochodów zarówno krajowych jak i sprowadzonych z zagranicy bez względu na historię samochodu. Dzięki programowi Excellente auto może być objęte gwarancją nawet do 9 roku eksploatacji.

Excellente, czyli używane i pewne auta grupy VW
Program Excellente gwarantuje bezpłatne naprawy, bazując wyłącznie na nowych, oryginalnych częściach. Poza tym oferuje kompleksową obsługę techniczną na terenie całego kraju w Autoryzowanych Serwisach Seat-a oraz duży zakres ochrony przy aktualnie najniższym koszcie.

Program ten obejmuje swoim ubezpieczeniem najważniejsze podzespoły samochodu, które pozwalają uniknąć najpoważniejszych kosztów napraw w trakcie eksploatacji używanego auta. Zakres ochrony obejmuje silnik, mechaniczną oraz automatyczną skrzynię biegów, przekładnię hydrokinetyczną oraz bezstopniową, mechanizm różnicowy, układ przeniesienia napędu na przednią i tylną oś, łożyska kół, wał napędowy, układ zasilania paliwem (olej napędowy lub benzyna), układ chłodzenia silnika, układ kierowniczy (obejmuje układ wspomagania kierownicy), turbosprężarkę (montowana fabrycznie), układ hamulcowy oraz elektryczny.

Przed przystąpieniem do programu Excellente samochód otrzymuje Certyfikat Sprawności Technicznej co z jednej strony zapewnia o dobrym stanie technicznym, a z drugiej strony znacząco wpływa na wartość samochodu. Dzięki możliwości przeniesienia gwarancji na następnego właściciela zwiększa się także wartość rezydualną samochodu w przypadku ewentualnej odsprzedaży w trakcie trwania programu.

Kolejnym atutem programu Excellente jest suma ubezpieczenia auta. Wyjątkową cechą tego programu jest wartość napraw w trakcie jego trwania stanowiąca równą wartość samochodu, określaną na dzień podpisania umowy Excellente. Jest to znacząca różnica pomiędzy programem Excellente, a innymi programami gwarancyjnymi dla aut używanych, w których to zazwyczaj suma ubezpieczenia jest ograniczana do zaledwie kilku tysięcy złotych.

Podobne wiadomości:

Audi R8 GT Spyder – oficjalnie

auto motor i sport 0000-00-00

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Aktualności 2018-02-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.