mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Exide jednym z największych polskich przedsiębiorstw

Exide jednym z największych polskich przedsiębiorstw

Exide Technologies S.A. zajął 370 miejsce na tegorocznej „Liście 2000” – prestiżowym rankingu przedsiębiorczości publikowanym przez „Rzeczpospolitą”. - To kolejny dowód na umacnianie się pozycji naszej firmy nie tylko na lokalnym, ale i ogólnopolskim rynku - zaznaczają przedstawiciele firmy.

Exide jednym z największych polskich przedsiębiorstw
- Nieustanny rozwój technologii, efektywne systemy zarządzania oraz inwestycje, jak choćby uruchomiona w tym roku nowa linia produkcyjna, to tylko kilka przykładów konsekwentnej realizacji strategii rozwoju Exide Technologies S.A. Strategii, która przekłada się zarówno na naszą pozycję w prestiżowych rankingach, jak i na ogólny wizerunek firmy - dodają.

- 370 miejsce na liście 2000 najsilniejszych przedsiębiorstw w Polsce to ogromny sukces. Ta pozycja cieszy tym bardziej, że wynika z twardych, obiektywnych danych – czytelnie obrazujących stabilność finansową naszej firmy, ale i jej potencjał. Liczymy, że dzięki konsekwencji w realizacji naszej strategii inwestycyjnej w następnym rankingu uplasujemy się jeszcze wyżej – powiedział Jarosław Nadstazik, marketing manager Exide Technologies S.A.

Podkreśla przy tym, że strategia inwestycyjna Exide Technologies S.A. obejmuje nie tylko inwestycje w infrastrukturę, ale również, a może przede wszystkim w technologie, które są w stanie sprostać wysokim wymaganiom ustanowionym przez Unię Europejską. To także inwestycje w potencjał lokalnej społeczności, czego przykładem może być m.in. przyjęcie Centry do Konsorcjum Marki Poznań (należące do niego marki tworzą biznesową wizytówkę miasta, wykorzystując ścisły związek swojego know-how z poznańską tradycją skuteczności).

Lista 2000 to publikowany przez „Rzeczpospolitą” od 2000 roku przewodnik po polskiej przedsiębiorczości prezentujący ranking największych firm stworzony w oparciu o szczegółowe dane za rok poprzedni.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.