mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Exide jednym z największych polskich przedsiębiorstw

Exide jednym z największych polskich przedsiębiorstw

Exide Technologies S.A. zajął 370 miejsce na tegorocznej „Liście 2000” – prestiżowym rankingu przedsiębiorczości publikowanym przez „Rzeczpospolitą”. - To kolejny dowód na umacnianie się pozycji naszej firmy nie tylko na lokalnym, ale i ogólnopolskim rynku - zaznaczają przedstawiciele firmy.

Exide jednym z największych polskich przedsiębiorstw
- Nieustanny rozwój technologii, efektywne systemy zarządzania oraz inwestycje, jak choćby uruchomiona w tym roku nowa linia produkcyjna, to tylko kilka przykładów konsekwentnej realizacji strategii rozwoju Exide Technologies S.A. Strategii, która przekłada się zarówno na naszą pozycję w prestiżowych rankingach, jak i na ogólny wizerunek firmy - dodają.

- 370 miejsce na liście 2000 najsilniejszych przedsiębiorstw w Polsce to ogromny sukces. Ta pozycja cieszy tym bardziej, że wynika z twardych, obiektywnych danych – czytelnie obrazujących stabilność finansową naszej firmy, ale i jej potencjał. Liczymy, że dzięki konsekwencji w realizacji naszej strategii inwestycyjnej w następnym rankingu uplasujemy się jeszcze wyżej – powiedział Jarosław Nadstazik, marketing manager Exide Technologies S.A.

Podkreśla przy tym, że strategia inwestycyjna Exide Technologies S.A. obejmuje nie tylko inwestycje w infrastrukturę, ale również, a może przede wszystkim w technologie, które są w stanie sprostać wysokim wymaganiom ustanowionym przez Unię Europejską. To także inwestycje w potencjał lokalnej społeczności, czego przykładem może być m.in. przyjęcie Centry do Konsorcjum Marki Poznań (należące do niego marki tworzą biznesową wizytówkę miasta, wykorzystując ścisły związek swojego know-how z poznańską tradycją skuteczności).

Lista 2000 to publikowany przez „Rzeczpospolitą” od 2000 roku przewodnik po polskiej przedsiębiorczości prezentujący ranking największych firm stworzony w oparciu o szczegółowe dane za rok poprzedni.

Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando