mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Exide liderem zarządzania przez jakość

Exide liderem zarządzania przez jakość

Firma Exide, producent akumulatorów z Poznania, otrzymał nagrodę Lidera TQM w XV edycji Wielkopolskiej Nagrody Jakości. - Jest ona potwierdzeniem stosowania najwyższych standardów z zakresu zarządzania i jakości w Exide Technologies S.A. - informują przedstawiciele firmy.

Exide liderem zarządzania przez jakość
– Cieszy nas, że doceniono naszą wieloletnią, ciężką pracę, której owocem jest zadowolenie naszych klientów, pracowników, kontrahentów i sąsiadów. Filozofia zarządzania przez jakość jest wpisana w DNA naszej firmy. Realizujemy ją na każdym etapie naszej działalności, począwszy od ustalenia wysokich standardów zarządzania, poprzez jakościowe modele technologiczne, po jakość oferowanych produktów oraz jakość serwisu. Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do jakości gwarantuje w dzisiejszych czasach stabilną pozycję na rynku, bo to jakość jest bazą, na której buduje się obecnie lojalność do marki – mówi Jarosław Nadstazik, marketing manager Exide Technologies S. A.

Zarządzanie przez jakość (ang. Total Quality Management, TQM) to koncepcja, która zdobyła popularność w latach 80. XX wieku. Jej rewolucyjność polega na zmianie działania z krótkoterminowych projektów, mających przynieść relatywnie szybkie dochody właścicielom organizacji na spojrzenie projakościowe, dążące do stabilnego, lecz długotrwałego wzrostu, który w dłuższym horyzoncie czasowym przynosi więcej zysków nie tylko właścicielom, lecz także pracownikom, klientom, a także lokalnym społecznościom.  

Wielkopolska Nagroda Jakości to część prestiżowego, europejskiego systemu nagradzania najlepszych praktyk rynkowych związanych z wdrażaniem zarządzania przez jakość. Jej zdobycie otwiera drogę do drugiego etapu systemu: Polskiej Nagrody Jakości. Na samym końcu trzyetapowego systemu znajduje się Nagroda Doskonałości EFQM, przyznawana organizacjom postrzeganym jako modelowe w systemie zarządzania przez jakość w skali kontynentu.
Tematy w artykule: dostawcy

Podobne wiadomości:

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie inwestują w Invest-Parku

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie...

Aktualności 2014-10-21

Producent szyb samochodowych zainwestuje w Żarach

Producent szyb samochodowych zainwestuje w...

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.