mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Exide liderem zarządzania przez jakość

Exide liderem zarządzania przez jakość

Firma Exide, producent akumulatorów z Poznania, otrzymał nagrodę Lidera TQM w XV edycji Wielkopolskiej Nagrody Jakości. - Jest ona potwierdzeniem stosowania najwyższych standardów z zakresu zarządzania i jakości w Exide Technologies S.A. - informują przedstawiciele firmy.

Exide liderem zarządzania przez jakość
– Cieszy nas, że doceniono naszą wieloletnią, ciężką pracę, której owocem jest zadowolenie naszych klientów, pracowników, kontrahentów i sąsiadów. Filozofia zarządzania przez jakość jest wpisana w DNA naszej firmy. Realizujemy ją na każdym etapie naszej działalności, począwszy od ustalenia wysokich standardów zarządzania, poprzez jakościowe modele technologiczne, po jakość oferowanych produktów oraz jakość serwisu. Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do jakości gwarantuje w dzisiejszych czasach stabilną pozycję na rynku, bo to jakość jest bazą, na której buduje się obecnie lojalność do marki – mówi Jarosław Nadstazik, marketing manager Exide Technologies S. A.

Zarządzanie przez jakość (ang. Total Quality Management, TQM) to koncepcja, która zdobyła popularność w latach 80. XX wieku. Jej rewolucyjność polega na zmianie działania z krótkoterminowych projektów, mających przynieść relatywnie szybkie dochody właścicielom organizacji na spojrzenie projakościowe, dążące do stabilnego, lecz długotrwałego wzrostu, który w dłuższym horyzoncie czasowym przynosi więcej zysków nie tylko właścicielom, lecz także pracownikom, klientom, a także lokalnym społecznościom.  

Wielkopolska Nagroda Jakości to część prestiżowego, europejskiego systemu nagradzania najlepszych praktyk rynkowych związanych z wdrażaniem zarządzania przez jakość. Jej zdobycie otwiera drogę do drugiego etapu systemu: Polskiej Nagrody Jakości. Na samym końcu trzyetapowego systemu znajduje się Nagroda Doskonałości EFQM, przyznawana organizacjom postrzeganym jako modelowe w systemie zarządzania przez jakość w skali kontynentu.
Tematy w artykule: dostawcy

Podobne wiadomości:

Inwestycja motoryzacyjna w Tarnowie

Inwestycja motoryzacyjna w Tarnowie

Aktualności 2014-10-15

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

NSG Group wśród świętokrzyskich gigantów

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS - oto pierwsze zdjęcia
Nowy Mercedes CLS - oto pierwsze zdjęcia
Mercedes CLS trzeciej generacji lada moment zadebiutuje. Producent ze Stuttgartu opublikował właśnie pierwsze grafiki prezentujące kształty nadwozia i kawałek wnętrza.