mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Ecclestone odwiedza Indie

F1: Ecclestone odwiedza Indie

Organizatorzy Grand Prix Korei Południowej rzutem na taśmę ukończyli tor Yeongam przed niedzielnym wyścigiem. Tym razem się udało, jednak najwidoczniej Bernie Ecclestone chce uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości i postanowił osobiście doglądnąć postęp prac przy budowie toru w Indiach, które gościć będą kierowców Formuły 1 w przyszłym roku.

F1: Ecclestone odwiedza Indie
Ecclestone zawitał do Indii jeszcze przed pojawieniem się Korei Południowej. Osobiście przeszedł się po terenie, na którym powstać ma tor F1 40 kilometrów od Delhi. Brytyjczyk wyraził pozytywne opinie o postępie prac. "Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego co tu zobaczyłem" - mówił Ecclestone. "Po ostatnich moich projektach, niektórzy głupi ludzie mówili, żebym dał już sobie spokój. Ale teraz jestem bardzo szczęśliwy z powodu postępuy prac" - w ten sposób Bernie Ecclestone odniósł się między innymi do negatywnych doniesień medialnych odnośnie imprez z cyklu Commonwealth Games, który odbyły się w Delhi. "Ten tor będzie inny niż wszystkie" - zachwycał się szef Formula One Managment.

Podobne wiadomości:

Plotki o wejściu Volkswagena do F1 powracają

Plotki o wejściu Volkswagena do F1 powracają

Aktualności 2014-12-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.