mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział w jednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerował jednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP i najchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera
Bernie Ecclestone intensywnie szuka możliwości wprowadzenia na pola startowe Formuły 1 serbskiego zespołu Stefan GP. Zoran Stefanovich i Ecclestone znają się już od długiego czasu i nic dziwnego, że szef Formuły 1 popiera udział w rozgrywkach zespołu zaprzyjaźnionego biznesmena. Tym bardziej, że spośród trzech nowych zespołowych: USF1, Campos Meta i Stefan GP, to właśnie ekipa z Serbii wyraża największe zainteresowanie startami w sezonie 2010.


Kilka dni temu Stefan GP podpisał umowę z działem sportowym Toyoty bazującym w Kolonii, dotyczącą obsługi samochodów i dostarczenie silników. Bernie Ecclestone zasugerował, że dobrym pomysłem byłoby zakontraktowanie Ralfa Schumachera. Niemiec nie tylko ma odpowiednie doświadczenie potrzebne do startów w Formule 1 ale także zna doskonale zaplecze Toyoty, w barwach której już startował. Drugim kierowcą Stefan GP najprawdopodbniej zostanie Kazuki Nakajima.

Podobne wiadomości:

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport