mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: HRT nie spieszy się z kierowcami

F1: HRT nie spieszy się z kierowcami

Zespół Hispania Racing Team nie stawia siebie pod ścianą w przypadku wyboru pary kierowców, którzy będą go reprezentować w przyszłym sezonie F1. Koncentracja narazie skupia się wokół przygotowań technicznych.

F1: HRT nie spieszy się z kierowcami
Po tym jak nie udały się rozmowy o połączeniu z dawnym zespołem Toyoty, HRT musi się skupić na przygotowaniach głównie we własnym zakresie. Od strony technicznych cel jest jasny. Forma hiszpańskiej ekipy musi być zdecydowanie wyższa niż w sezonie 2010. Do właściwego funkcjonowania zespołu wydawałoby się jednak, że są potrzebni kierowcy, którzy powinni brać udział przy rozwoju bolidu. Szefowstwo zespołu tak nie uważa i nie spieszy się z podaniem nazwisk kierowców na sezon 2011.

"Chcemy być lepsi, to nie ulega wątpliwości" - mówi w wywiadzie Jose Ramon Carabante, właściciel stajni HRT. "Z roku na rok chcemy podwyższać poprzeczkę i wspinać się coraz wyżej w klasyfikacji zespołów, by w ciągu dwóch, trzech lat znaleźć się na poziomie, który zakładaliśmy od początku. Kto zasiądzie w kokpitach w przyszłym roku, tego jeszcze nie wiemy. Na pewno zmiany wśród kierowców będą. Rozmawiamy z wieloma kandydatami, jest ich pięciu albo sześciu. Ale nie spieszymy się" - dodaje Carabante. I zaznacza, że przed styczniem na pewno w tej sprawie nie pojawi się żaden oficjalny komunikat.
Tematy w artykule: kierowca Formula 1 Hispania Racing

Podobne wiadomości:

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Aktualności 2017-10-03

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Finanse i prawo 2015-11-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando