mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Kierowcy LRGP w ogniu pytań

F1: Kierowcy LRGP w ogniu pytań

Patrząc na aktualną formę zespołu Lotus Renault GP można powiedzieć, że francuska ekipa póki co znajduje się na równi pochyłej. Eric Boullier w ostatnich wywiadach przyznał, że w zespole brakuje lidera jakim jest Robert Kubica. Nic więc dziwnego, że w ogniu pytań znaleźli się aktualni kierowcy LRGP - Witalij Pietrow i Nick Heidfeld.

F1: Kierowcy LRGP w ogniu pytań
"Nie jestem całkowicie zadowolony, gdyż nie osiągnęliśmy jeszcze 100% możliwości, a jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej niż dotychczas osiągnęliśmy" - odpowiedział ostatnio na jedno z pytań zadanych przez internautów, Witalij Pietrow. "Możemy osiągnąć lepsze wyniki jak tylko poprawimy nasze osiągi w kwalifikacjach. Wtedy zdobędziemy więcej punktów" - przyznał otwarcie Rosjanin.

Z kolei Nick Heidfeld został poproszony o zrelacjonowanie ostatniego, nie do końca udanego wyścigu o Grand Prix Monako. "Przede wszystkim cieszę się, że Witalijowi nic się nie stało w wypadku. Na szczęście obeszło się bez żadnych złamań, nie jest to nic poważnego, a on sam jest w dobrym nastroju. Dla Witalija to prawdziwy pech, bo przed wypadkiem jechał na dobrym miejscu i miał szanse nawet na czwartą pozycję." Heidfeld mówi tu o dość poważnie wyglądającym wypadku Pietrowa, po którym Rosjanin musiał zostać przetransportowany do szpitala.

"Jeśli o mnie chodzi, to cieszę się, że dzięki mnie zespół wzbogacił się o kolejne cztery punkty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że powinniśmy się bić o więcej, ale po sobotnich kwalifikacjach dobrze, że coś w tym wyścigu ugraliśmy" - przyznał szczerze Niemiec. "Teraz już czekam na Montreal, gdzie mam nadzieję, że zespół będzie w stanie awansować i walczyć o wyższe lokaty, bo dla mnie jest oczywiste, że jest to w naszym zasięgu" - zakończył "Quick Nick".

Podobne wiadomości:

McLaren F1 LM na aukcji

McLaren F1 LM na aukcji

Samochody luksusowe 2015-07-21

"Jaś Fasola" sprzedał swojego McLarena F1

Samochody luksusowe 2015-06-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic