mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Kondolencje z Renault

F1: Kondolencje z Renault

W związku z katastrofą samolotową w Smoleńsku, w której zginął prezydent Polski Lech Kaczyński wraz z małżonką i pozostałymi ofiarami, zespół Renault oraz Robert Kubica wystosował następującą wiadomość.

F1: Kondolencje z Renault
"Jestem głęboko wstrząśniety i zasmucony wiadomościami o tej tragedii, która jest bezprecedensowa dla naszego kraju. Dzień pamięci ofiar zbrodni katyńskiej stał się dla Polaków dniem głębokiej żałoby. Pragnę wyrazić moje najszczersze kondolencje dla rodzin ofiar i myślami pozostaję z moimi rodakami, którzy są mocno wstrząśnięci tą tragedią."
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Robert Kubica

Podobne wiadomości:

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Aktualności 2017-10-03

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Aktualności 2017-09-20

Komentuj:

~UPióR 2010-04-12

Bo trzeba było głosować na UPR - jedyną liberalną partię w kraju i jedną z niewielu prawicowych (największą prawicową), nie byłoby takiego złodziejstwa, syfu, biedy i afer w Polsce.

~jakubos 2010-04-12

No cóż nie wiem czy to Rosja czy kto inny przyczynił się do wypadku, ale nie wierzę w oficjalne przyczyny wypadku podawane przez polskie i rosyjskie media.

~Ten niby "wypadek" 2010-04-12

Ten niby "wypadek" śmierdzi jak stąd do Moskwy

~Polo 2010-04-12

Jestem zdania, że to nie był wypadek tylko zamach. Rosjanie kręcą i to bardzo, nic nie trzyma się kupy... Dla mnie to po prostu wielki przekręt. A media tylko dezinformują.

~Pawel 2010-04-12

BRAVO Robert.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic