mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Kondolencje z Renault

F1: Kondolencje z Renault

W związku z katastrofą samolotową w Smoleńsku, w której zginął prezydent Polski Lech Kaczyński wraz z małżonką i pozostałymi ofiarami, zespół Renault oraz Robert Kubica wystosował następującą wiadomość.

F1: Kondolencje z Renault
"Jestem głęboko wstrząśniety i zasmucony wiadomościami o tej tragedii, która jest bezprecedensowa dla naszego kraju. Dzień pamięci ofiar zbrodni katyńskiej stał się dla Polaków dniem głębokiej żałoby. Pragnę wyrazić moje najszczersze kondolencje dla rodzin ofiar i myślami pozostaję z moimi rodakami, którzy są mocno wstrząśnięci tą tragedią."
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Robert Kubica

Podobne wiadomości:

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Renault Fluence – Klasyk

auto motor i sport 0000-00-00

Kawał auta za przystępną cenę. Ma dobre pochodzenie, przestronną kabinę, duży bagażnik, niezłe wyposażenie i zachęcającą cenę. A ile ma sensu? W teście - Renault Fluence z silnikiem 1.6 16V. 

Komentuj:

~UPióR 2010-04-12

Bo trzeba było głosować na UPR - jedyną liberalną partię w kraju i jedną z niewielu prawicowych (największą prawicową), nie byłoby takiego złodziejstwa, syfu, biedy i afer w Polsce.

~jakubos 2010-04-12

No cóż nie wiem czy to Rosja czy kto inny przyczynił się do wypadku, ale nie wierzę w oficjalne przyczyny wypadku podawane przez polskie i rosyjskie media.

~Ten niby "wypadek" 2010-04-12

Ten niby "wypadek" śmierdzi jak stąd do Moskwy

~Polo 2010-04-12

Jestem zdania, że to nie był wypadek tylko zamach. Rosjanie kręcą i to bardzo, nic nie trzyma się kupy... Dla mnie to po prostu wielki przekręt. A media tylko dezinformują.

~Pawel 2010-04-12

BRAVO Robert.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross