mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Kondolencje z Renault

F1: Kondolencje z Renault

W związku z katastrofą samolotową w Smoleńsku, w której zginął prezydent Polski Lech Kaczyński wraz z małżonką i pozostałymi ofiarami, zespół Renault oraz Robert Kubica wystosował następującą wiadomość.

F1: Kondolencje z Renault
"Jestem głęboko wstrząśniety i zasmucony wiadomościami o tej tragedii, która jest bezprecedensowa dla naszego kraju. Dzień pamięci ofiar zbrodni katyńskiej stał się dla Polaków dniem głębokiej żałoby. Pragnę wyrazić moje najszczersze kondolencje dla rodzin ofiar i myślami pozostaję z moimi rodakami, którzy są mocno wstrząśnięci tą tragedią."
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Robert Kubica

Podobne wiadomości:

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Renault Captur po faceliftingu - poznaj...

Aktualności 2017-05-09

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.

Komentuj:

~UPióR 2010-04-12

Bo trzeba było głosować na UPR - jedyną liberalną partię w kraju i jedną z niewielu prawicowych (największą prawicową), nie byłoby takiego złodziejstwa, syfu, biedy i afer w Polsce.

~jakubos 2010-04-12

No cóż nie wiem czy to Rosja czy kto inny przyczynił się do wypadku, ale nie wierzę w oficjalne przyczyny wypadku podawane przez polskie i rosyjskie media.

~Ten niby "wypadek" 2010-04-12

Ten niby "wypadek" śmierdzi jak stąd do Moskwy

~Polo 2010-04-12

Jestem zdania, że to nie był wypadek tylko zamach. Rosjanie kręcą i to bardzo, nic nie trzyma się kupy... Dla mnie to po prostu wielki przekręt. A media tylko dezinformują.

~Pawel 2010-04-12

BRAVO Robert.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia
Nowe Audi A8 - pierwsze zdjęcia
Już na początku przyszłego tygodnia poznamy kolejne wcielenie topowej limuzyny z Ingolstadt, a tymczasem Audi cały czas podgrzewa atmosferę. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia. Co prezentują?
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech