mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Kto dostanie szansę na starty?

F1: Kto dostanie szansę na starty?

FIA powoli zbliża się do podjęcia ostatecznej decyzji, która zawaszy na losach trzech ekip ubiegających się o miejsce w przyszłorocznej stawce Formuły 1. Miejsce jest tylko jedno. Decyzja ma zapasć jeszcze w tym miesiącu.

F1: Kto dostanie szansę na starty?
Największe szanse na debiut daje się stajni Joana Villadelprata, a więc Epsilon Euskadi. Hiszpańska ekipa ma doskonale zorganizowane zaplecze, a ich auto jest systematycznie rozwijane. Aktualnie bolid przechodzi przez testy w tunelu aerodynamicznycznym. Być może pozytywne wyniki tych prób przybliżają jeszcze bardziej szansę na otrzymanie miejsca od FIA.

Wielkie nadzieje na słowo "tak" ze strony Międzynarodowej Federacji Samochodowej ma także Jacques Villeneuve. Były mistrz świata w środę przedstawiał w Genewie swój projekt realizowany wspólnie z zespołem Durango, do niedawna startującym w serii GP2. W grze pozostaje jeszcze zespół Stefan GP, który należy do serbskiego biznesmena Zorana Stefanovica.

Podobne wiadomości:

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Oto nowe Audi R18 e-tron quattro

Oto nowe Audi R18 e-tron quattro

Aktualności 2015-03-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?