mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Liuzzi za burtą?

F1: Liuzzi za burtą?

Już nawet menadżer Vitantonio Liuzziego nie wierzy, że Włoch otrzyma miejsce w kokpicie Formuły w sezonie 2011. I nie chodzi tu tylko o dotychczasowego pracodawcę - Force India, ale także o pozostałe zespoły.

F1: Liuzzi za burtą?
Force India nadal trzyma kibiców F1 w niepewności i ociąga się z publikacją oficjalnego oświadczenia w sprawie składu kierowców na sezon 2011. Jedynie brytyjskie media coraz śmielej wnioskują, że partnerem Adriana Sutila będzie dotychczasowy tester indyjskiej stajni - Paul di Resta. Szef zespołu Vijay Mallya czeka jednak z informacją, ponieważ do wyjaśnienia podobno zostało kilka istotnych kwestii. Zabrania głosu w tej sprawie przez szefa Force India możemy spodziewać się dopiero za kilka dni.

O planach Mallyi nie wie nic także menadżer Sutila, Manfred Zimmermann. "Nie mam pojęcia w tej sprawie. Nie jestem informowany o dacie upublicznienia tej wiadomości. Koncentrujemy się na sobie i na planach, które nas dotyczą" - mówi w wywiadzie dla BBC Zimmermann. Brytyjska stacja telewizyjna chce dowiedzieć się czy zespół już doszedł do porozumienia z Liuzzim, w sprawie przedwczesnego zwolnienia.

Również menadżer Włocha ma mieszane uczucia co do występów swojego klienta za kierownicą bolidu F1 w tym roku. "Tonio na pewno w tym roku będzie obecny w F1, ale czy będzie kierowcą, tego nie jestem w stanie powiedzieć" - mówi Peter Collins "W tej chwili nic więcej nie chciałbym powiedzieć. To nie stosowne w tym momencie. Najlepszym rozwiązaniem jest uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Force India" - dodał menadżer Liuzziego.
Tematy w artykule: F1 Force India Vitantonio Liuzzi

Podobne wiadomości:

GP Bahrajnu – odwołane

auto motor i sport 0000-00-00

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.