mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Liuzzi za burtą?

F1: Liuzzi za burtą?

Już nawet menadżer Vitantonio Liuzziego nie wierzy, że Włoch otrzyma miejsce w kokpicie Formuły w sezonie 2011. I nie chodzi tu tylko o dotychczasowego pracodawcę - Force India, ale także o pozostałe zespoły.

F1: Liuzzi za burtą?
Force India nadal trzyma kibiców F1 w niepewności i ociąga się z publikacją oficjalnego oświadczenia w sprawie składu kierowców na sezon 2011. Jedynie brytyjskie media coraz śmielej wnioskują, że partnerem Adriana Sutila będzie dotychczasowy tester indyjskiej stajni - Paul di Resta. Szef zespołu Vijay Mallya czeka jednak z informacją, ponieważ do wyjaśnienia podobno zostało kilka istotnych kwestii. Zabrania głosu w tej sprawie przez szefa Force India możemy spodziewać się dopiero za kilka dni.

O planach Mallyi nie wie nic także menadżer Sutila, Manfred Zimmermann. "Nie mam pojęcia w tej sprawie. Nie jestem informowany o dacie upublicznienia tej wiadomości. Koncentrujemy się na sobie i na planach, które nas dotyczą" - mówi w wywiadzie dla BBC Zimmermann. Brytyjska stacja telewizyjna chce dowiedzieć się czy zespół już doszedł do porozumienia z Liuzzim, w sprawie przedwczesnego zwolnienia.

Również menadżer Włocha ma mieszane uczucia co do występów swojego klienta za kierownicą bolidu F1 w tym roku. "Tonio na pewno w tym roku będzie obecny w F1, ale czy będzie kierowcą, tego nie jestem w stanie powiedzieć" - mówi Peter Collins "W tej chwili nic więcej nie chciałbym powiedzieć. To nie stosowne w tym momencie. Najlepszym rozwiązaniem jest uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Force India" - dodał menadżer Liuzziego.
Tematy w artykule: F1 Force India Vitantonio Liuzzi

Podobne wiadomości:

Ferrari straci swoje przywileje

Ferrari straci swoje przywileje

Aktualności 2017-01-23

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Seat ogłosił konkurs na nową nazwę dla największego SUV-a w gamie. Wpłynęło ponad 10 tys. zgłoszeń, a jury wybrało kilka finałowych propozycji, z których zostanie wyłoniona nazwa modelu.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech