Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Pietrow "Sportowcem Roku"

F1: Pietrow "Sportowcem Roku"

W ubiegłym tygodniu, podczas zorganizowanej przez magazyn GQ w Moskwie gali, Witalij odebrał nagrodę dla „Sportowca roku 2011”. Witalij był w tym czasie zajęty przygotowaniami do Grand Prix Singapuru i nie mógł uczestniczyć we wręczeniu nagród, ale jak podkreślił: "...czuje się bardzo zaszczycony tym wyróżnieniem."

F1: Pietrow
„To zaszczyt otrzymać tytuł sportowca roku, przyznawany przez magazyn GQ. Kilka lat temu Formuła 1 była w Rosji praktycznie nieznaną dyscypliną sportu i bardzo cieszy mnie, że zdobywa tam coraz większą popularność. Jestem ogromnie zadowolony, że dzieje się to także dzięki mojej osobie i mam nadzieję, że moje przyszłe wyniki przyczynią się do dalszej popularyzacji F1 przed pierwszym Grand Prix Rosji, które odbędzie się w 2014 roku. Tegoroczny długi i trudny sezon był pełen ciekawych wydarzeń i czasem wymagał ode mnie bardzo ciężkiej pracy. Wyścig jeszcze się nie skończył - obiecuję Wam, że poprawię swoje wyniki i dam moim fanom więcej powodów do zadowolenia” - powiedział Witalij.

Gala wręczenia nagród, które były przyznawane przez członków jury oraz czytelników magazynu, odbyła się w budynku Rosyjskiego Teatru Młodzieży Akademickiej. Wydarzenie było częścią obchodów 10-lecia działalności rosyjskiej edycji magazynu GQ, które trwały całą noc…
Tematy w artykule: Witalij Pietrow

Podobne wiadomości:

F1: Caterham wymienia Trullego na Pietrowa

F1: Caterham wymienia Trullego na Pietrowa

Aktualności 2012-02-17

Marussia awaryjnym wyjściem Pietrowa

Marussia awaryjnym wyjściem Pietrowa

Aktualności 2011-12-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
Już za kilka lat na rynku pojawi się kolejna odsłona Mercedesa SL. Największy roadster od producenta samochodów w gwiazdą zostanie tym razem zaprojektowany przez ekipę z Affalterbach.