mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Pietrow "Sportowcem Roku"

F1: Pietrow "Sportowcem Roku"

W ubiegłym tygodniu, podczas zorganizowanej przez magazyn GQ w Moskwie gali, Witalij odebrał nagrodę dla „Sportowca roku 2011”. Witalij był w tym czasie zajęty przygotowaniami do Grand Prix Singapuru i nie mógł uczestniczyć we wręczeniu nagród, ale jak podkreślił: "...czuje się bardzo zaszczycony tym wyróżnieniem."

F1: Pietrow
„To zaszczyt otrzymać tytuł sportowca roku, przyznawany przez magazyn GQ. Kilka lat temu Formuła 1 była w Rosji praktycznie nieznaną dyscypliną sportu i bardzo cieszy mnie, że zdobywa tam coraz większą popularność. Jestem ogromnie zadowolony, że dzieje się to także dzięki mojej osobie i mam nadzieję, że moje przyszłe wyniki przyczynią się do dalszej popularyzacji F1 przed pierwszym Grand Prix Rosji, które odbędzie się w 2014 roku. Tegoroczny długi i trudny sezon był pełen ciekawych wydarzeń i czasem wymagał ode mnie bardzo ciężkiej pracy. Wyścig jeszcze się nie skończył - obiecuję Wam, że poprawię swoje wyniki i dam moim fanom więcej powodów do zadowolenia” - powiedział Witalij.

Gala wręczenia nagród, które były przyznawane przez członków jury oraz czytelników magazynu, odbyła się w budynku Rosyjskiego Teatru Młodzieży Akademickiej. Wydarzenie było częścią obchodów 10-lecia działalności rosyjskiej edycji magazynu GQ, które trwały całą noc…
Tematy w artykule: Witalij Pietrow

Podobne wiadomości:

Pietrow:

Pietrow: "Kluczem jest precyzja"

Aktualności 2011-09-09

Lotus: Nie ma czasu dla młodych kierowców

Lotus: Nie ma czasu dla młodych kierowców

Aktualności 2011-12-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross