mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Pietrow "Sportowcem Roku"

F1: Pietrow "Sportowcem Roku"

W ubiegłym tygodniu, podczas zorganizowanej przez magazyn GQ w Moskwie gali, Witalij odebrał nagrodę dla „Sportowca roku 2011”. Witalij był w tym czasie zajęty przygotowaniami do Grand Prix Singapuru i nie mógł uczestniczyć we wręczeniu nagród, ale jak podkreślił: "...czuje się bardzo zaszczycony tym wyróżnieniem."

F1: Pietrow
„To zaszczyt otrzymać tytuł sportowca roku, przyznawany przez magazyn GQ. Kilka lat temu Formuła 1 była w Rosji praktycznie nieznaną dyscypliną sportu i bardzo cieszy mnie, że zdobywa tam coraz większą popularność. Jestem ogromnie zadowolony, że dzieje się to także dzięki mojej osobie i mam nadzieję, że moje przyszłe wyniki przyczynią się do dalszej popularyzacji F1 przed pierwszym Grand Prix Rosji, które odbędzie się w 2014 roku. Tegoroczny długi i trudny sezon był pełen ciekawych wydarzeń i czasem wymagał ode mnie bardzo ciężkiej pracy. Wyścig jeszcze się nie skończył - obiecuję Wam, że poprawię swoje wyniki i dam moim fanom więcej powodów do zadowolenia” - powiedział Witalij.

Gala wręczenia nagród, które były przyznawane przez członków jury oraz czytelników magazynu, odbyła się w budynku Rosyjskiego Teatru Młodzieży Akademickiej. Wydarzenie było częścią obchodów 10-lecia działalności rosyjskiej edycji magazynu GQ, które trwały całą noc…
Tematy w artykule: Witalij Pietrow

Podobne wiadomości:

Lotus: Nie ma czasu dla młodych kierowców

Lotus: Nie ma czasu dla młodych kierowców

Aktualności 2011-12-07

200 milionów dolarów na tor F1

200 milionów dolarów na tor F1

Aktualności 2011-10-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.