mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Raikkonen mówi pas

F1: Raikkonen mówi pas

Kimi Raikkonen postanowił rozstać się przynajmniej na rok z bolidem Formuły 1. Fin do tej pory nie zdobył lukratywnego angażu na przyszły sezon i oficjalnie poinformował, że wycofuje się z wyścigów F1.

F1: Raikkonen mówi pas
Informację o zakończeniu/zawieszeniu kariery w Formule 1 Raikkonen przekazał za pośrednictwem swojego menadżera. Efektem takiej decyzji były zakończone fiaskiem rozmowy z zespołem McLaren-Mercedes. Jedynym potencjalnym pracodawcą, u którego chciał jeździć Raikkonen. -"Zakończyliśmy wczorajsze negocjacje z McLarenem niepowodzeniem" - powiedział Steve Robertson, menadżer fińskiego kierowcy. -" Postawiliśmy wszystko na jedną kartę, bo dla Kimiego tylko rozmowy z tym zespołem wchodziły w grę. Niestety nic z tego nie wyszło" - dodał.

Raikkonen póki co twierdzi, że będzie chciał powrócić do F1 w przyszłym roku ale jak zaznacza jego menadżer, będzie rozpatrywał oferty tylko od zespół, które stać na walkę o mistrzowski tytuł. Brak porozumienia McLarena z Raikkonenem oznacza, że coraz bardziej prawdopodobny scenariusz na obsadzenie drugiego miejsca w zespole z Woking, aktualnym mistrzem świata Jensonem Buttonem.
Tematy w artykule: F1 Kimi Raikkonen kontrakt

Podobne wiadomości:

Plotki o wejściu Volkswagena do F1 powracają

Plotki o wejściu Volkswagena do F1 powracają

Aktualności 2014-12-05

BMW serii 5 – szczegóły designu

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando