mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Raikkonen mówi pas

F1: Raikkonen mówi pas

Kimi Raikkonen postanowił rozstać się przynajmniej na rok z bolidem Formuły 1. Fin do tej pory nie zdobył lukratywnego angażu na przyszły sezon i oficjalnie poinformował, że wycofuje się z wyścigów F1.

F1: Raikkonen mówi pas
Informację o zakończeniu/zawieszeniu kariery w Formule 1 Raikkonen przekazał za pośrednictwem swojego menadżera. Efektem takiej decyzji były zakończone fiaskiem rozmowy z zespołem McLaren-Mercedes. Jedynym potencjalnym pracodawcą, u którego chciał jeździć Raikkonen. -"Zakończyliśmy wczorajsze negocjacje z McLarenem niepowodzeniem" - powiedział Steve Robertson, menadżer fińskiego kierowcy. -" Postawiliśmy wszystko na jedną kartę, bo dla Kimiego tylko rozmowy z tym zespołem wchodziły w grę. Niestety nic z tego nie wyszło" - dodał.

Raikkonen póki co twierdzi, że będzie chciał powrócić do F1 w przyszłym roku ale jak zaznacza jego menadżer, będzie rozpatrywał oferty tylko od zespół, które stać na walkę o mistrzowski tytuł. Brak porozumienia McLarena z Raikkonenem oznacza, że coraz bardziej prawdopodobny scenariusz na obsadzenie drugiego miejsca w zespole z Woking, aktualnym mistrzem świata Jensonem Buttonem.
Tematy w artykule: F1 Kimi Raikkonen kontrakt

Podobne wiadomości:

Audi mówi

Audi mówi "nie" Formule 1

Aktualności 2015-05-19

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech