mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Rosberg o krok od Brawn GP

F1: Rosberg o krok od Brawn GP

To, że Nico Rosberg po wyścigiu w Abu Zabi zakończy pracę w zespole Williamsa jest już pewne. Nadal sprawą otwartą pozostaje fakt gdzie zobaczymy Niemca w przyszłym sezonie. Według nieoficjalnych informacji największe szanse na angaż kierowcy ma Brawn GP.

F1: Rosberg o krok od Brawn GP
Sezon 2009 dla kombinacji Rosberg - Williams-Toyota zakończy się w niedzielę na arabskim torze Yas Marina. Zajmujący aktualnie siódme miejsce w klasyfikacji kierowców Rosberg już sam oficjalnie potwierdził tą informację. Nadal jednak nie zdradza nazwy swojego pracodawcy. - "Rozstaję się z zespołem, dlatego w ostatnim starcie będę chciał pojechać jak najlepiej potrafię" - przyznał na konferencji prasowej Rosberg.


Choć Niemiec nie podzielił się z mediami informacjami o nowym kontrakcie, to w paddocku spekluje się, że Rosberg trafi w przyszłym roku do Brawn GP. O takim rozwiązaniu sprawy przekonani są także eksperci F1.
Tematy w artykule: Brawn GP Williams Nico Rosberg kontrakt

Podobne wiadomości:

Hamilton i Rosberg przygotowali limitowane Mercedesy

Hamilton i Rosberg przygotowali limitowane...

Aktualności 2014-12-03

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Aktualności 2014-08-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.