mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Tak miał wyglądać Lotus

F1: Tak miał wyglądać Lotus

Team Lotus, który do tej pory nosił nazwę Lotus Racing, w sezonie 2011 chciał zaprezentować bolidy w czarno-złotych kolorach. Nie zrobi jednak tego, bo niemal identyczną kompozycję barw przedstawił kilka tygodni wcześniej zespół Roberta Kubicy - Lotus Renault GP.

F1: Tak miał wyglądać Lotus
Zwaśniona ekipa z malezji, skupiona wokół biznesmena Tony'ego Fernadesa postanowiła tym samym pozostać przy dotychczasowym zielono-żółtym malowaniu i takie właśnie samochody pokaże na początku 2011 roku. Co ciekawe projekt kolorystyczny drużyny Team Lotus wymyślili kibice. Ekipa zorganizowała bowiem konkurs internetowy na nowe malowanie bolidów. Decyzja o pozostaniu przy dotychczasowych barwach nie oznacza jednak, że wysiłek fanów tej drużyny pójdzie na marne. W czarno-złotych kolorach zostanie polakierowany wóz pokazowy, zgodnie z wytycznymi zwycięzcy konkursu Raphaela Camposa.
Tematy w artykule: Formula 1 Team Lotus

Podobne wiadomości:

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Aktualności 2017-10-03

Audi mówi

Audi mówi "nie" Formule 1

Aktualności 2015-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.