mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Team Lotus z Caterham Cars

F1: Team Lotus z Caterham Cars

Jak donosi Autosport, startujący w Formule 1 Team Lotus zamierza połączyć się z brytyjskim producentem aut sportowych Caterham Cars. Oficjalna informacja w tej sprawie ma pojawić się już w przyszłym tygodniu.

F1: Team Lotus z Caterham Cars
Autosport opiera swoje informacje na źródłach bliskich zespołowi Team Lotus. Na 27 kwietnia team zwołał nadzwyczajną konferencję prasową, na której jak podkreślają jego przedstawiciele: "mają zostać ogłoszone bardzo ekscytujące wieści". Autosport domyśla się, że będzie to właśnie oficjalnie powiadomienie o połączeniu się z firmą Caterham Cars. Taki zabieg pozwoli wyjść z twarzą właścicielowi Team Lotus, Tony'emu Fernandesowi z konfliktu jaki toczył z Protonem o prawo nazwy do marki Lotus. Przemianowanie zespołu zakończy całkowicie spór w tej kwestii, jednak mimo wszystko wyrok zapadnie w tej sprawie w przyszłym miesiącu.

Caterham Cars założony w 1973 roku w miejscowości Caterham jest producentem lekkich aut sportowych. Firma ma także swoje przedstawicielstwo w Polsce i w ofercie ma model Caterham 7.
Tematy w artykule: Caterham Team Lotus

Podobne wiadomości:

Caterham wprowadza 3 nowe modele

Caterham wprowadza 3 nowe modele

Premiery 2015-03-23

Caterham zmienia właściciela (wideo)

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?