mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Team Lotus z Caterham Cars

F1: Team Lotus z Caterham Cars

Jak donosi Autosport, startujący w Formule 1 Team Lotus zamierza połączyć się z brytyjskim producentem aut sportowych Caterham Cars. Oficjalna informacja w tej sprawie ma pojawić się już w przyszłym tygodniu.

F1: Team Lotus z Caterham Cars
Autosport opiera swoje informacje na źródłach bliskich zespołowi Team Lotus. Na 27 kwietnia team zwołał nadzwyczajną konferencję prasową, na której jak podkreślają jego przedstawiciele: "mają zostać ogłoszone bardzo ekscytujące wieści". Autosport domyśla się, że będzie to właśnie oficjalnie powiadomienie o połączeniu się z firmą Caterham Cars. Taki zabieg pozwoli wyjść z twarzą właścicielowi Team Lotus, Tony'emu Fernandesowi z konfliktu jaki toczył z Protonem o prawo nazwy do marki Lotus. Przemianowanie zespołu zakończy całkowicie spór w tej kwestii, jednak mimo wszystko wyrok zapadnie w tej sprawie w przyszłym miesiącu.

Caterham Cars założony w 1973 roku w miejscowości Caterham jest producentem lekkich aut sportowych. Firma ma także swoje przedstawicielstwo w Polsce i w ofercie ma model Caterham 7.
Tematy w artykule: Caterham Team Lotus

Podobne wiadomości:

Caterham wystawiony na sprzedaż?

Caterham wystawiony na sprzedaż?

Samochody luksusowe 2014-05-26

Caterham wprowadza 3 nowe modele

Caterham wprowadza 3 nowe modele

Premiery 2015-03-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.