mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Umowa Sutila prawie pewna

F1: Umowa Sutila prawie pewna

Adrian Sutil najprawdopodobniej pozostanie kierowcą Force India w sezonie 2011. Kierowca i hinduski zespół muszą jeszcze tylko złożyć formalny podpis pod nową umową.

F1: Umowa Sutila prawie pewna
"Kontrakt jest już w zasadzie przygotowany co oznacza, że jesteśmy porozumieni co do warunków. Brakuje jeszcze tylko podpisów" - powiedział menadżer Sutila, Manfred Zimmermann. 27-letni kierowca dość długo czekał na ostateczne potwierdzenie swojego angażu w Force India. Trudno w zasadzie wskazać przyczyny tak długiej zwłoki skoro Adrian Sutil oraz jego menadżer nie powątpiewali w ogóle w to, że team z Indii zrezygnuje z usług niemieckiego kierowcy.

"Nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Całe to zamieszanie wywołane w mediach, że Adrian mógłby stracić miejsce w Force India były mocno przesadzone. To naturalnie, że z tym zespołem wiązani byli inni kierowcy, bo przecież to obecnie najlepsza ekipa z pozostałych, w jakiej są wolne miejsca" - dodał Zimmermann, który odniósł się w ten sposób to prasowych spekulacji dotyczących Force India i Nico Hulkenberga.
Tematy w artykule: F1 Force India Adrian Sutil

Podobne wiadomości:

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.