mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Umowa Sutila prawie pewna

F1: Umowa Sutila prawie pewna

Adrian Sutil najprawdopodobniej pozostanie kierowcą Force India w sezonie 2011. Kierowca i hinduski zespół muszą jeszcze tylko złożyć formalny podpis pod nową umową.

F1: Umowa Sutila prawie pewna
"Kontrakt jest już w zasadzie przygotowany co oznacza, że jesteśmy porozumieni co do warunków. Brakuje jeszcze tylko podpisów" - powiedział menadżer Sutila, Manfred Zimmermann. 27-letni kierowca dość długo czekał na ostateczne potwierdzenie swojego angażu w Force India. Trudno w zasadzie wskazać przyczyny tak długiej zwłoki skoro Adrian Sutil oraz jego menadżer nie powątpiewali w ogóle w to, że team z Indii zrezygnuje z usług niemieckiego kierowcy.

"Nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Całe to zamieszanie wywołane w mediach, że Adrian mógłby stracić miejsce w Force India były mocno przesadzone. To naturalnie, że z tym zespołem wiązani byli inni kierowcy, bo przecież to obecnie najlepsza ekipa z pozostałych, w jakiej są wolne miejsca" - dodał Zimmermann, który odniósł się w ten sposób to prasowych spekulacji dotyczących Force India i Nico Hulkenberga.
Tematy w artykule: F1 Force India Adrian Sutil

Podobne wiadomości:

Ferrari straci swoje przywileje

Ferrari straci swoje przywileje

Aktualności 2017-01-23

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.