mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F1: Williams z FW33

F1: Williams z FW33

Zespół Franka Williamsa również dokonał prezentacji nowego bolidu na sezon 2011. Za kierownicą granatowych aut ścigać się będą Rubens Barrichello i Pastor Maldonado.

F1: Williams z FW33
FW33 ma się zbliżyć do czołówki. To główne wyzwanie przed którym stoi zespół Franka Williamsa w tym sezonie. Ubiegłoroczone rozgrywki brytyjska stajnia zakończyła na szóstym miejscu w klasyfikacji konstruktorów. "Chcemy wrócić do czołówki. Wiemy, że to nie będzie łatwe, ale spodziewamy się, że tym samochodem będziemy bliżej najszybszych zespołów" - powiedział Frank Williams. "Nasze ambicje pozostały tej kwestii niezmienne" - dodał weteran F1.

Bolid Williamsa nadal napędzany będzie silnikiem Coswortha. I podobnie jak pozostałe bolidy, które ujrzeliśmy dzisiaj, również ma charakterystyczne nowości w karoserii - wysoko podniesiony nos, wyraźnie zaakcentowane i odchudzone sekcje boczne oraz zmodernizowane tylne skrzydło. Na razie bolidy Williamsa będą pomalowane na granatowo. To barwy przygotowane na przedsezonowe testy.
Tematy w artykule: F1 Williams bolid

Podobne wiadomości:

Audi mówi

Audi mówi "nie" Formule 1

Aktualności 2015-05-19

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Pierwszy bolid Senny wystawiony na sprzedaż

Aktualności 2014-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic