mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > F400 Carving

F400 Carving

Model studyjny Daimler Chrysler łączy przyszłościowe technologie i emocje

F400 Carving

F400 Carving to model koncepcyjny Daimler Chrysler, jego budzące emocje kształty mieszczą w sobie przyszłościowe technologie i innowacje.

Projektując sylwetkę tego samochodu designerzy pragnęli, aby wyrażała ona miłość do motoryzacji, fascynację techniką i zachwyt nad dynamiczną i zorientowaną na niezapomniane przeżycia jazdą.

Efektem ich pracy jest dwumiejscowe, zupełnie otwarte auto sportowe. F400 Carving ma na pierwszy rzut oka kojarzyć się z wysportowanym ciałem. Z boku linia nadwozia przypomina skrzydło, które rozpina się na kołach i współtworzy z nimi pełną harmonii sylwetkę. Wywołane przez ten zabieg wrażenie wolności zostało dodatkowo zwiększone poprzez małe skrzydełka nad kołami.

Samochód sportowy powinien świetnie zachowywać się na zakrętach. W tej kwestii Carving ma dla nas niespodziankę. Aby auto dobrze trzymało się drogi i dawało przyjemność z pokonywania wiraży, jego koła mają możliwość przechylania się.

Ponieważ auto pozbawione jest przedniej szyby pasażerowie mają do dyspozycji okulary oraz czapki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech